İçerde / İyiler – Kötüler; Kim iyi – Kim kötü! Lafın kısası bu dizi süper!

30.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.036 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım imzalı Show Tv’nin fenomen dizisi İçerde dolu dizgin gidiyor. Önceki akşam gene Pazartesi gecenin liderliğin her 3 kategoride kimseye kaptırmadı. Reytinglerin tepesine oturdu.

İçerde; İylerin kötülerin harman olduğu bir dizi… Kim iyi? Kim kötü? Celal Baba mı? Davut mu? Coşkun mu? Sarp mı? Melek mi? Mert mi? Yoksa Müdür Yusuf mu? Eylem mi? Alyanak mı? Herkes İçerde. Seyirci için pirincin taşını ayıklamak hayli zor olsa gerek. Netice olarak bana göre bu dizi süper.

Sevilen dizinin başlıca rollerinde; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu,...

Kara Sevda / Aşıklar tehlikede!

30.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.320 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’nın yeni bölümünde; Kemal, donma tehlikesi geçiren Nihan’ın hayatını kurtaracak.

Kemal’in, ölüm kalım savaşı veren Nihan için verdiği amansız mücadele ekran başındakileri derinden etkileyecek.

Bölümde, aşıkların yeniden bir arada olmasından şüphelenen Emir, gerçeği öğrenmek için Nihan’ı kullanarak hain bir plan yapacak.

 

Dizinin nefes kesen yeni bölümünde; Kemal, Nihan’ın hayata dönme sevincini yaşamadan Asu’nun intihar haberiyle sarsılacak. Kemal; adeta vicdan azabı duyduğu Asu için Emir’in...

Geçen Haftanın (21 – 26 Kasım 2016) en çok izlenen dizileri!

28.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.590 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 21 – 26 Kasım 2016 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk ona giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Artık yeni sezon oturdu. Bütün heyecanı ile devam ediyor. Geçen hafta Cuma akşamı Hürrem Bağdat Fatihi IV. Murad, Fox Tv’de 2.sezonuna başlamıştı. Bu hafta da dizinin reytingleri kötü geldi. AB’de; 13.sırada (3,29 – 7,98). Total’de; 24.sırada (2,48 – 5,63) yer aldı. Kösem’i izliyorum, benim için hayal kırıklığı oldu. İlerleyen günlerde nasıl olacağını merakla bekliyorum.

Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel...

Bulgaristan Çağatay Ulusoy Fan Klup 1.yılını kutluyor!

27.11.2016 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 2.147 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bulgaristan’da Çağatay Ulusoy Fanları çığ gibi büyüyor. Geçtiğimiz yıl Çağatay Ulusoy sevenleri adına Fan Club kurmuşlardı. Bu yıl kuruluşlarının birinci yılını kutluyorlar. Geçen yıl Çağatay Ulusoy’u Bulgaristanda görmek istiyorlardı.

Fan Kulübünün başkanı Victoria Aleksandrova Çağatay Ulusoy için çok çalışıyor, resimlerini, videolarını paylaşıyor. Yeni dizisi İçerde ile resim ve fragmanlarını yayınlıyor.

Victoria Aleksandrova, tarafafıma mail atmış. Aşağıdaki yazıyı ve fotoları göndermiştir.

Merhaba ! Ben başkanın fan clübü Çağatay Ulusoy Bulgaristanda! Hepimiz bulgar fanları çok mutluyuz ,...

Babam ve Ailesi; Böyle ana olmaz olsun dedirtti!

26.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.050 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Gold Film’in yapımcısı olduğu, başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Caner Şahin, Sercan Badur, Sera Kutlubey, Erdem Akakçe ve Emel Göksu’nun oynadığı Babam ve Ailesi dizisi 19 Eylül’de başlamış, 10 haftadır Kanal D ekranlarında devam ediyor. Daha önceleri yazdığım yazıda dizilerin Pazartesi Sendromu yaşadığını yazmıştım. Aynı günde 4 seyredilir dizi yayındaydı. İçerde, Kırgın Çiçekler, Paramparça ve Babam ve Ailesi amansız bir reyting yarışına girdiler. Tv’den takip ettiğim İçerde liderliği eline aldı koptu gidiyor. Ben de onu Tv’den takip ediyorum. Benim takip ettiğim dizilerden Babam ve Ailesi’ni...

İçerde 11.Bölüm / Sarp kardeşi Umut’a bir adım daha yaklaşır!

25.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.994 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 

Ay Yapım’ın yapımcısı olduğu, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın oynadığı, Show Tv’nin Fenomen dizisi İçerde bu hafta heyecan dolu 11.Bölümü ile 28 Kasım Pazartesi akşamı Saat:20.00’de ekranlarımızda olacak!

Geçen bölümde Celal Baba, o meşhur çakmağı ile Köstenceli Akın Işık’ı arabasında cayır cayır yakmıştı. Kendisini ölümün eşiğinden alan Sarp, artık has adamı oldu.

Bütün adamlarına talimat verdi, “Bundan böyle bana gösterdiğiniz hürmeti Sarp’a da göstereceksiniz. Artık o benim en has adamımdır.” Bu sözleri duyan...

Cesur ve Güzel’de; Cesur & Sühan’dan ilk yakınlaşma!

24.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.772 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Cesur ve Güzel’in yeni bölümüne Cesur ve Sühan’ın yakınlaşması damga vuracak.

Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel çok konuşulacak üçüncü bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin yeni bölümünde; Cesur, Sühan’ı akşam yemeğine davet edecek. Cesur’u takip ettiği ortaya çıkan Sühan, baş başa geçirdikleri akşamda ailesinin geçmişiyle ilgili bilinmeyenleri Cesur’la paylaşacak.

Sühan’ın samimiyetinden çok etkilenen Cesur, yeni tanımaya başladığı bu kadına karşı istemese de hayranlık duymaya başlayacak. Bölümde ikilinin romantik yakınlaşması...

Kara Sevda / Kemal ve Nihan’ı bekleyen tehlike nedir?

23.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.762 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

AŞK ENGEL TANIMADI!

KEMAL VE NİHAN’I BEKLEYEN TEHLİKE!

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un rol aldığı Kara Sevda, heyecan dolu bölümle ekrana geliyor.

Kemal ve Nihan’ın arasındaki buzların erimesi dizinin izleyenlerini sevinci boğdu. Dönüşü olmayan bir yola giren iki aşığı yeni bölümde büyük tehlikeler bekliyor.

Nihan, kızını kaybetme korkusuyla sevdiğinin peşinden gönlünce gidemese de hayat yine iki aşığı aynı yolda buluşturmaya devam edecek. Uzaklaşmaya çalıştıkça her defasında daha da yakınlaşacak olan Kemal ve Nihan, tehlikeli durumlarla karşı...

İçerde’nin Sarp karakteri ile Çağatay Ulusoy tam bir mafya babası oldu!

22.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 2.469 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Show Tv’nin fenomen dizisi İÇERDE bütün kategorilerde çift basamaklı reyting rakamları ile zirvede… Gerek kurgusu, gerek oyuncu kadrosu ve yönetmeninden senaryosuna kadar çok sevildi. İçerde, Köstebek Sinema filminden esinlenerek, bizim polis akademisinde okuyup yetişen iki kardeşin hazin dolu hikayesi ve büyük ağabey Sarp’ın küçük kardeşi Umut’u bulma konusu. Senaryo çok güzel bize monte edilmiş, çok da güzel bir hikaye çıkmış.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Sorel, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu, Damla Colbay...

Geçen Haftanın (14 – 20 Kasım 2016) en çok izlenen dizileri!

21.11.2016 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 1.668 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

TNS ölçümlerine göre hazırladığım 14 – 20 Kasım 2016 Tarihleri arasında ekranlarımıza gelen, Total’de ve AB’de ilk ona giren, haftanın dizi karnesini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Sezon bütün heyecanı ile devam ediyor. Bu hafta Cuma akşamı Hürrem Bağdat Fatihi IV.Murat, Fox Tv’de 2.sezonuna başladı. Ama ne yalan söyleyeyim beklenen performansı göstermedi. Çok kötü reytingleri geldi. AB’de; 15.sırada (3,27 – 8,35). Total’de; 25.sırada (2,34 – 5,47) yer aldı. Benim için hayal kırıklığı oldu. Sebebini bilemiyorum ama, izleyici kadro değişikliğini benimsemedi. Kösem Beren Saat gitti, Nurgül Yeşilçay yeni...

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views