Aylık arşivler: Ağustos 2021

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi Duygu Sarışın’dan Miniklere Jest!

Çağatay Ulusoy bildiğiniz gibi yardıma muhtaç kişilere ara ara yardım elini uzatır. Uzun bir aradan sonra yine miniklere jest yapmaya karar verdi.

Yıllar önce 2016 yılında Siirt’in Eruh ilçesindeki Keklitepe Köyü öğrencilerine hediyeler yollamıştı.

O zaman, Çağatay Ulusoy’un bu duyarlı davranışı şu sözlerle duyurulmuştu. “Sevgili Çağatay Ulusoy tarafından yollanan hediyeler öğrencilerimize ulaştı. Özellikle büyük bir hassasiyetle gizli olarak gönderdiği hediyelerden dolayı teşekkür ediyor, herkese örnek olmasını temenni ederek bu paylaşımı yapıyoruz.” Soğuk kış günlerinde miniklerin yüreğini ısıtan Ulusoy’un hayranları da “Kendi gibi yüreği de güzel adam” yorumları yapılmıştı.

Ulusoy şimdi de, Pandemi nedeniyle okullardan uzak kalan öğrencilere yardım elini uzattı. Oyuncumuz, bazı dernekler aracılığı ile okul ihtiyaçları için malzeme yardımı yapıyor.

Şu günlerde dijital platformda Blutv de ilk 10 bölümü gösterilen Yeşilçam dizi ile göz doldurdu, iyi de para kazandı. Oyuncu sevgilisi İzmir’li Duygu Sarışın ile 5 yıldır beraberlikle birlikte olabileceklerini gösteren Çağatay Ulusoy, Duygu Sarışın’ın da içinde olduğu beş kişilik bir ekip kuran  oyuncumuz, bazı dernekler vasıtasıyla yardıma muhtaç çocuklara gıda, kırtasiye ve giyecek yardımında bulunacak. 15o çocuğa kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulundu. Şu günlerde Duygu Sarışın ile nikah masasına oturacağı gün merak ediliyor.

Bu iyi yürekli iki yardımsever sanatçımızın mutlu olmasını diliyorum.

Abdurrahman Balcılar

Bir Zamanlar Çukurova’da Neler Oluyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi herkesin ilgi ile izlediği sevilen bir dizi. Yaman Hanımın (Vahide Perçin) diziden ayrılması ile arkası çorap söküğü gibi geldi.

Yılmaz (Uğur Güneş) yeni bir dizi için ayrıldı. Arkasından Müjgan’ın halası kötü kadın Behice (Esra Dermencıoğlu) diziden kendini uçurumdan atarak öldü ve ayrıldı.

Şimdi de ana karakterlerden Demir (Murat Ünalmış) ayrılacakmış.

Fekeli de diziden ayrılması ile dizde başrol oyuncularından Züleyha (Hilal Altınbilek) kaldı. Bir de daha önce diziye sonradan giren Fikret karakteri (Furkan Palalı) kaldı. Üstüne üstelik bilge kişi karakteri olarak dizeye güç katan Kerem Alışık da ayrılıyormuş. Tam 4.sezona girerken Çukurova da yaprak dökümü devam etti.

Dizinin yapımcısı Tims&B Production harekete geçti. Murat Ünalmış’ın yerini doldurmak için İbrahim Çelikkol’u diziye kattı. Çelikkol diziye itibarlı, kendi zenginliği kendi kazanmış bir iş adamı “Hakan Gümüşoğlu” karakteri olarak geliyor.

 

 

İbrahim Çelikkol, “Hakan Gümüşoğlu” karakteri olarak Çukurova cemiyet hayatına hızlı bir giriş yapacakmış, bakalım Demir Bey ile kozlarını paylaşıp, meydan ona mı kalacak!

Demir ile üniversite yıllarından eski hasım biri. Artık Demir Bey diziden nasıl ayrılacak, ölecek mi hikayesi nasıl bitecek bilmiyorum.

Ben kendi adıma bugüne kadar sıkı takip ettiğim bir dizi idi “Bir Zamanlar Çukurova”. Önümüzdeki günlerde 4 sezonun ilk bölümü olan 103.bölüm ile başlayacak. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda İbrahim Çelikkol bir an gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler oluyor? Fekeli Kerem Alışık ve Demir Bey (Murat Ünalmış) diziden ayrılması dizde izleyici kaybı olacak mı? İbrahim Çelikkol yerlerini doldurabilecek mi? Merakla bekliyoruz.

Merak edilen diğer bir konu; Züleyha ile yeni oyuncu Hakan arasında yeni bir aşk doğacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova yine Perşembe akşamları ekranlara gelecek. 103.Bölüm 9 Eylül Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak.

Keyifli Seyirler

Abdurrahman Balcılar

 

 

 

Ay Yapım’dan Yeni Dizi “Yargı” Geliyor!

 

Ay Yapım yeni dizisi Yargı’nın hazırlıkları hızla devam ediyor. Şu günlerde okuma provaları yapılan dizinin çekimleri ay sonu başlayacak.

Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin baş rollerini, Pınar Deniz “Avukat Ceylin” karakteri ve Kaan Urgancıoğlu “Savcı Ilgaz” karakterini paylaşarak karşımıza geliyorlar. Diğer rollerde Uğur Aslan, Hüseyin Avni Danyal, Zeyno Eracar ve Mehmet Yılmaz Ak yer alıyor. Dizinin senaryosunu Sema Ergenekon yazıyor. Konu ilginç… Avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alıyor ve şimdilerde okuma provaları yapılıyormuş.

Yargı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Okuma provalarından sonra hızla ilk bölümlerin çekimlerine geçilecek! Eylül ayı içinde yeni sezonda ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Geçen yıl Pandomi nedeniyle dizi sektörü oldukça duraksamış, diziler çekilememişti. Bu nedenle bu yıl, 2021 – 2022 sezonu oldukça iyi geçecek gibi gözüküyor.

Ay Yapımdan güzel bir dizi geliyor. Yargı yeni sezonda güçlü kadrosu ile Kanal D ekranlarında severek izleyeceğiniz bir dizi olacak!

Keyifli Seyirler

Abdurrahman Balcılar

Çağatay Ulusoy & Duygu Sarışın Evliliğe Doğru…

Çağatay Ulusoy, yakışıklı olduğu kadar sanat hayatında da başarılı olan, oyuncular arasında öne çıkan bir oyuncumuz. 10 Yıldır oyunculuğunu sürdürüyor. 2016 yılında Duygu Sarışın’ın da rol aldığı “İçerde” dizisinde oynamışlardı. O günlerde başlayan arkadaşlık 5 yıldır sürüyor. Birbirlerine iyice tanımış olmalılar ki, bu aşk evliliğe gidiyor.

Yukarıda Güneş Gazetesinin attığı manşette, “Mutlu Sona Az Kaldı” yazmışlar. Ne diyelim Allah tamamına erdirsin, bir yastık da kocasınlar.

Bu geçen beş yıl içinde haklarında çok yazıldı-çizildi. Ama onlar kararlarından taviz vermediler. Duygu Sarışın Magazin basının sorularını hep güldü geçti. Önceki gün de çıktığı alışveriş esnasında magazincilere cevap vermedi.

Tanıdığım Çağatay Ulusoy, sanat hayatı ile özelini hiç karıştırmadı. Bazen Magazin basının ısrarlı sorularında sinirlendiği oldu. Ama Çağatay sakin tavrını ve efendiliğini hiç bozmadan basının mensuplarına şu cevabı verdi.

“Neredeyse 5 yıldır gayet güzel giden bir ilişkim varken, her sene bugünkü gibi yapılan yalan haberleri ısıtıp ısıtıp veriyorsunuz, bir de kendinizden eminmiş gibi bir tarz sergileyip algı yönetimi çabanız yok mu? Çok üzücü… Gayeniz nedir? Anlamıyorum, bir salın bizi be kardeşim…”

En son BluTv de ilk sezonu ekranlara gelen “Yeşilçam” internet dizisinde izlediğimiz Ulusoy sanat hayatının zirvesinde. Önümüzdeki aylarda 2.sezonu dijitalde yayınlanacak.

Ulusoy, birlikte oturacakları Zekeriyaköy deki evlerini restore ettiriyor ve dekorasyon işlerini müstakbel eşine bıraktığı söyleniyor.

Oyuncumuz Çağatay Ulusoy, kendisi gibi oyuncu olan İzmirli gelin Duygu Sarışın ile dünya evine girecek. Nikaha çok yakın arkadaşları ile aileleri ile birlikte olacaklar.

Allah mutluluklarını daim etsin.

Abdurrahman Balcılar