Medcezir’in Mert’i, Taner Ölmez’in sevgilisi var mı?

24.03.2014 tarihinde Magazin kategorisine eklenmiş, 16.339 views Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Star Tv.in süper dizisi Medcezir’in Mert’i Taner Ölmez’in gerçek hayatta sevgili var mı? Medcezir’de Eylül (Hazar Ergüçlü) ile sevgili olan Mert, genç kızlar tarafından çok beğeniliyor. Dizide 19 yaşında bir karakteri canlandıran Taner 28 yaşında. Minyon tipli olması nedeniyle yaşını göstermiyor. Çizgi roman karakterleri ile büyüyen onlarla arkadaş olan Mert karakteri son derece eğlenceli biri.

Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile Mert karakteri iki sevgiliyi canlandırıyorlar.

 

Geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde Kuzey Güney dizisinin başrol oyuncularından Öykü Karayel ile öpüşürken yakalanmış. Asmalımescit’deki bir lokantada baş başa yemek yiyen ikili, gece 02,30 sularında mekandan ayrılan ikili, bir ara yol ortasında öpüşürler. Flaşların ani patlamasıyla neye uğradığını şaşıran ikili ayrı yönlere doğru yürüyerek ayrılırlar. Kısa süren bu birliktelikten sonra, en son Öykü Karayel yabancı bir erkek arkadaşı ile görüldü.

Taner Ölmez sevgilisi ile görüntülendi

Taner Ölmez’in geçtiğimiz aylarda, bir sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. İsmi henüz bilinmeyen genç kızla en son Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde görüntülenen Taner Ölmez, Objektiflerden kaçamamıştı.

Mekan çıkışında taksi ile evine gitmek isteyen Taner, patlayan flaşlar karşısında şaşkınlık yaşamıştır.  Kendisini görüntülemek isteyen muhabirlere, “Abi beni neden çekiyorsunuz siz ya…”  diyerek bu tür şeylere alışık olmadığını belirtmiştir. Taksi içinde yüzünü gizlemeye çalışan Taner Ölmez’e karşılık, kız arkadaşının rahat olması dikkatlerden kaçmamıştır.

Yerin kulağı var diyelim, elbet bir gün bu yeni sevgilinin ismi ortaya çıkacaktır.

 

Not: Görseller internetten alınmıştır.

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında
Abdurrahman Balcılar

Yazar : Abdurrahman Balcılar

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Ertac
30 Ocak 2015 - 22:09

mesela sevgilisi olan taner olmezin sevgilisi hazar erguclu ola bilirmi acaba??????????///____—————

  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta

  • Views