Çağatay Ulusoy’un Hakan: Muhafız dizi tutuldu, 3-4 sezonlar geliyor! Yeni imajı da izleyicisini şaşırttı!

TV Programları

Çağatay Ulusoy‘un resimdeki bu halini gören şaşırıyor, onu tanımakta güçlük çekiyor. Netflix dizisi Hakan: Muhafız‘daki Çağatay’ı görenler şaşıyor. Dizide neredeyse sakal yok, sadece kirli sakal ile yer alıyordu. Saçlar yanlarda Amerikan traşı ile kesilmiş, sadece üstte uzun saçlar, ense de 3 numara traşlı.

Aşağıdaki resim muhtemelen önceki gün Los Angeles Pasific sahilinde Amerika’lı dostları ile çekilmiş resimde Ulusoy, sempatik hali ile görülüyor. Gel gör ki, saç-sakal dağınık ve uzamış halde gözüküyor.

Çağatay Ulusoy’un bu hali sevenleri ve takipçileri tarafından beğenildiği kadar, eleştirenler de olmuş.

Biz Çağatay’ın Netflix dizisinin başarısından söz edelim.

Hakan: Muhafız dizisi 5 Aralık İstanbul gala gecesi tanıtımı yapıldı. 14 Aralıkta ilk sezon 10 bölüm yayınlanan ilk gününde IMDb 9,4 gibi yüksek bir puanla giriş yapmıştı. Dizinin başrol kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık yer alıyordu.

Türkiye’de çekilen ilk Netflix orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız, ilk gösterimini 5 Aralık 2018’de İstanbul’da düzenlenen özel bir gecede gerçekleştirdi. O gece 1.bölüm yayınlandı izleyiciden büyük alkış aldı.  Çağatay Ulusoy ile aynı salonda izleme şerefine sahip oldum. Sonrası verilen kokteylde Çağatay ile sohbet etme imkanı buldum, başarısından ötürü kendisini içten tebrik ettim. Bu dizinin tutacağını kendisine söyledim. 14 Aralık 2018’de ise 10 bölümden oluşan birinci sezonun tamamı Netflix üzerinden yayınlandı. İlk günün sonunda IMDb sonuçlarına göre 9,4 puan ile Netflix dizileri arasına girdi.

14 Aralık tarihinden bu yana geçen süre zarfında dizi çok ilgi görmüş, ilk üçte başa güreşir Netflix dizisi olmuştur.

O3 Medya tarafından çekimleri yapılan Hakan: Muhafız dizinin ilk iki sezonu için çekilen 20 bölümü geçtiğimiz  Ağustos ayında tamamlanmıştı. Eylül ayında 23 Eylül Çağatay’ın doğum gününde yayınlanması bekleniyordu. İlk bölümlerin beğenilmediği dedikoduları çıktı. İlk Basın toplantısında 2.sezonun da onaylandığı açıklandı.

Başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü bir arada.

Birsen Altuntaş‘ın haberine, ilk 10 bölümün başarısından sonra son gelen haberlere göre ‘Hakan: Muhafız’ dizisinin 3. ve 4. sezonunun da çekilmesi planlanıyormuş. Dizinin yeni bölümlerini yine O3 Medya çekecek. Çağatay Ulusoy ile yeni oyuncular olacaktır.

Bu gidişe göre Çağatay Ulusoy hayranları çığ gibi büyüyecek, onu Hollywood‘a taşıyacaklardır.

Hakan: Muhafız dizisi 3-4. sezonların yayında daha nice başarılı sezonlara…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 *Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir