Çağatay Ulusoy – Hazal Kaya dizide yaşadıkları “Emir & Feriha” Aşkı Hala Unutulmadı!

TV Programları

 

Çağatay Ulusoy‘un ilk dizisi “Adını Feriha Koydum“. Son dizisi de “Hakan: Muhafız” dizisidir. Her iki dizisi de unutulmazlar arasında yer alıyor.

Bundan tam 9 yıl önce başladı bu aşk hikayesi ve 8.yılını doldurdu. 14 Ocak 2011 yılında yayınlandı dizimizin ilk bölümü. Gönüllerde taht kurdu bu unutulmaz oldu. Feriha & Emir aşkı bir kapıcı kızının Üniversitede kaderlerinin kesişmesi ile başladı. İlk bölümünün Show Tv ekranlarında yayınlanması ile milyonlar onları tanıdı, sevdi. Her Cuma günü ekranlara gelen yeni bölümleri ile unutulmazlar arasında yer aldılar.

67 bölüm 2 yıl boyunca ekranlara geldi. Neler yaşanmadı ki aralarında… Benin en çok hoşuma giden 56.bölüm olmuştu. 1 saat 40  dakika boyunca evin içinde ikisinin oynadığı 2 kişilik bir tiyatro oyunu oynadılar resmen. Neleri paylaşmadılar, neleri yüzleşmediler ki?  Emir Atilla İlhan’ın ölümsüz aşk şiirinden dizeler okudu. Feriha sessizce evin diğer köşesinden dinledi. Emir; “Ben sana mecburum bilemezsin” dedi. Yüreğinin en derininden gelen dizeleri okudu.

Feriha & Emir aşkı Dünyanın yüzlerce ülkesinde seyredildi, adeta yaşandı. Hala daha yaşanıyor.

9 yıl geçti o yıllardan bu yana…

Çağatay Ulusoy, 9 yıl sonra bir unutulmaz diziyi daha imza attı.

Hakan: Muhafız”  14 Aralık 2018 tarihinde Netflix dizisinin ilk sezonu 10 bölümü ekranlarda geldi. 190 ülkede 128 milyon Netflix üyesi tarafından seyredildi ve çok büyük yankı uyandırdı. 2019 yılı içinde diğer 10 bölümü de yayınlanacak! Daha 2 sezonu bitmeden 3 ve 4 sezonların çekileceği müjdesi de verildi. Bunun adı da “Çağatay Ulusoytılsımlı gömlek mucizesiydi.

Çağatay Ulusoy Nereye Koşuyor?

Adını siz koyun! O artık bir Dünya sanatçısı. Şu günlerde Amerika da Los Angeles Sanata Monicada yeni hedeflerinin peşinde koşuyor.

O ülkemizde doğmuş bir mucize adam! Dünya insanı şimdiden kabul etti…

Yolun açık olsun, Çağatay Ulusoy. Bir gün gelecek sen Hollywood kırmızı halıda yürüdüğünü görecek Dünya insanı.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 *Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir