Kara Sevda / Emir’in kardeşi kim?

TV Programları

23-2

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün rol aldığı Kara Sevda‘ da bu hafta tansiyon yükseliyor. Emir’i kendi oyunuyla vuran Kemal’in, bilmediği bir kardeşinin olduğunu ortaya çıkartması izleyenleri şoke etmişti. Dizinin yeni bölümünde hem Emir hem de Kemal, yıllardır gizlenen bu kardeşin peşine düşecekler.

EMİR ZEYNEP’LE YAKINLAŞIYOR!

Büyük bir yıkım yaşayan Emir, ilk olarak sağ kolu olan Tufan’dan şüphelenecek.Babasının üstünü kapattığı geçmişinin peşine düşen Emir’in yaşadığı sarsıntıda ona destek olmak isteyen kişi ise Zeynep olacak. Heyecanın doruğa tırmanacağı bölümde Emir ve Zeynep tehlikeli sularda yüzecekler.

 

23-1

Büyük bir merakla beklenen bölümde Kemal mi yoksa Emir mi kayıp olan kardeşi bulacak?, Gözü iyice kararan Emir ve Zeynep arasında neler yaşanacak gibi soruların cevapları yeni bölümde cevap bulacak.

23-3

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda 23 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da Star TV’de…

23-4

Bu akşamki heyecanlı bölümde Emir babasına el kaldıracak kadar ileri gider. Bakalım kardeşinin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Not: Haber ve görseller Ay Yapım – Persona Sanat Basın Bülteninden alınmıştır.

Kara Sevda Yeni Bölüm Tanıtımı: https://www.youtube.com/watch?v=iOgSxbkym1k

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir