Kara Para Aşk / Ömer atıldığı çukurdan sağ çıkabilecek mi?

TV Programları

47-1 (8)

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yazdığı “KARA PARA AŞK”  bu akşam saat 20.00’da nefes kesen yeni bölümüyle ATV’de ekrana geliyor.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 

Metin Ömer’i vurmuştur ve çukurun içine atmıştır. Ömer’den sonsuza dek kurtulduğunu gören Tayyar çok mutludur. Metin’le gurur duymaktadır. Oğluna ödül olarak çok istediği bir şeyi verecektir. Metin için her şey yolunda gitmektedir. Elif’in katili olarak yargılandığı öğrenen ve deliye dönen Hüseyin’i de sakinleştirmeyi başarmıştır.

 

Ekran AlıntısıKPA46.SON

Ömer’in Tayyar’ın evine gizlice girdiğini öğrenen Arda ve Pelin ona ulaşmaya çalışır ve ama başaramazlar. Her yerde Ömer’i aramaktadırlar. Bu sırada bir mesaj gelir. Aldıkları mesajla harekete geçen Arda ve Pelin Ömer’i kurtarabilecek midir?  

47-1 (2)

47-1 (3)

47-1 (4)

Psikiyatristle terapilerine düzenli olarak devam eden  Elif yanlış yönlendirildiğinin farkında değildir. Koğuşta da zor günler geçirmektedir. Elif sonunda Tayyar’ın istediği noktaya gelmek üzeredir. Hüseyin’i öldürdüğünü düşünmektedir. İçinde fırtınalar kopan Elif’i kurtaracak tek kişi ise Ömer’dir. Ömer o çukurdan sağ çıkıp Elif’e abisini öldürmediğini ispatlayabilecek midir? 

47-1 (5)

Nilüfer Metin’den boşanmaya karar vermiştir. Bu hamlesi hem Tayyar’ın hem de Nedret’in işine gelmektedir. Nilüfer’in yolladığı protokolü imzalamayan Metin’in ise boşanmaya niyeti yoktur. Üstelik Nilüfer’in hamile olduğunu öğrenmiştir. Metin Nilüfer’i kararından döndürmeyi başarabilecek midir.

Bütün olup bitenleri bu akşam Atv ekranlarında hep birlikte öğreneceğiz.

Ekran AlıntısıKPA46-tile

TelevizyonDizisi.com’un 2015 en iyileri anketine göre, Kara Para Aşk En İyi Dizi (Drama) ödülüne layık görülmüştür. Tuba Büyüküstün En İyi Kadın Oyuncu, Engin Akyürek En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kara Para Aşk 5 dalda ödül almıştır.

180820141155377109954_2

En iyi yardımcı kadın oyuncu Bestemsu Özdemir, “Nilüfer” karakteri ile ödül almıştır.

tumblr_n4alk5ihE61s2t3q3o1_250

En iyi yardımcı erkek oyuncu Saygın Soysal, “Metin” karakteri ile bu ödüle layık görülmüşlerdir.

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Not: Haber ve görseller Ay Yapım Persona Sanat Basın bülteninden alınmıştır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir