Kara Sevda / Kemal ve Nihan, Emir’i kovalıyor! Haftaya büyük final!

TV Programları
Kara Sevda 73.Bölüm (4)

Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın büyük finalinden önceki yeni bölümde tansiyon yükselecek. Kemal ve Nihan’ın gözlerinin içine bakarak Deniz ve Zeynep’i kaçıran Emir ile kara sevdalılar arasında büyük kovalamaca başlayacak. Kemal ve Nihan’ın zamana karşı yarışı, ekran başındakileri soluksuz bırakacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’da finale bir hafta kala sular durulmuyor. Kemal ve Nihan’ın gözleri önünde Deniz ve Zeynep’i kaçıran Emir, yeni bir intikam oyununu başlatacak. Hayatlarının en büyük şokunu yaşayan Kemal ve Nihan, Emir’in pes etmeyeceği gerçeğiyle yüz yüze gelecek.

Kara Sevda 73.Bölüm (1)

Zamanla amansız bir yarışın içine giren kara sevdalılar, Deniz ve Zeynep’i kurtarmak için seferber olacak. Kemal’in tehlikeli bir yola başvurmasından korkan Nihan, sevdiği adam için endişelenmeye başlarken Kemal, Emir’e ulaşabilmek için her kapıyı çalacak. Buna, Emir’in hapishanedeki adamı Mehmet’i konuşturmak da dâhil olacak. Kemal ve Nihan, Deniz ve Zeynep’i kurtarabilecek mi sorusu izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

ZEYNEP, ATEŞ HATTININ TAM ORTASINDA!

Kara Sevda 73.Bölüm (3)

Uğruna ailesini bile karşısına aldığı adamı, bebeklerinin ölümünden sorumlu tutan Zeynep, Emir’in yeni hamlesiyle kendini büyük bir tehlikenin içinde bulacak. Deniz’le kaçmak üzere hamle yapan Zeynep, Emir’in gözünü karartarak intikam oyununu bir üst aşamaya taşımasıyla ateş hattının tam ortasında kalacak.

Kara Sevda 73.Bölüm (5)

Kemal’i yok etmeden durmayacak Emir ile Kemal arasındaki nefes kesecek düelloya beklenmedik bir anda Nihan nokta koyacak.

Kara Sevda 73.Bölüm (2)

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=CUIDOBtfUJo

‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 14 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.

Kara Sevda, haftaya 74.bölümü ile büyük final yapıyor ve ekranlara veda ediyor.

İyi Seyirler

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

Not: Kaynak haber ve görseller Persona Basın bülteni

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir