Kara Para Aşk / Tuba Büyüküstün & Engin Akyürek uyumda marka oldular!

TV Programları

42-1

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez polisye, aşk ve macera dizisi Kara Para Aşk sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümün etiketi “Sözümü tuttum” hem Türkiye hem dünya sıralamasında TT (Trendic Topic) olarak ilk sıralarda yerini aldı. Yaklaşık 18 saattir hala TT’de olan dizi sosyal medyanın gündeminde yer alıyor.

Dizide; Elif’e babasının katilini bulmak için söz veren Ömer, sevdiği kadına cinayeti çözdüğünü, katilin de abisi Hüseyin olduğunu itiraf etti.

İzleyenleri şoke eden bölümde bir cinayetle yolları kesişen Elif ve Ömer’in aynı cinayetin katili sebebiyle ayrı kalması dizinin hayranlarını hüzne boğdu.

UYUMDA MARKA TUBA BÜYÜKÜSTÜN – ENGİN AKYÜREK

42-2

Kara Para Aşk hayranları, ekranların en uyumlu çifti seçtikleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’e övgülerini sosyal medyada sayısız yorumla dile getiriyor.

Önceki günlerde  #uyumdamarkaTubaEngin etiketini kullanan milyonlar  yaklaşık 45 bin tweetle Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’i dünya sıralamasını yerleştirdi.

Sosyal medya analiz şirketi Somera’nın Mart ayında yaptığı araştırmada da ikili 84.376 rekor ileti sayısıyla ekranların en popüler çifti seçilmiştir.

Ay Yapım’ın Kara para Aşk dizisine performanları oldukça yüksek olan oyuncuları gerçekten çok da uyumlular. Bu uyumda marka olan Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün en popüler çift seçilmesi gerçekten övgüye değer.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Not: Haber ve görseller Ay Yapım Persona Sanat Basın Bülteni’nden alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir