Medcezir / 62.Bölüm: Yaman Kararını veriyor; Abimi ben vurdum!

TV Programları

Medcezir 62.bölüm 20

Ekranların fenomen dizisi Medcezir’de bu hafta tansiyon yükseliyor. Kenan’ı vuran Mira’nın suçunu yeni bölümde Yaman üstleniyor.

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; evlilik hayalleri kuran Yaman ve Mira’nın gelecekleri büyük bir tehlikeye giriyor. Annesini kurtarmak için elini kana bulayan Mira ve suçu üstüne alan Yaman’ın hayatı uçurumun eşiğine geliyor.

Tozludere’den Altınkoy’a gelerek yeni bir hayat kuran Yaman, ölüm kalım savaşı veren abisinin hayatta kalması için dua ederken Mira’yı korumak için kendisini geri dönüşü olmayan bir ateşe atacak.

Medcezir’in yeni bölümünde ekrana gelecek iki gencin çaresizliği izleyenleri gözyaşlarına boğacak.

Mira’nın annesinin hayatını kurtarmak için ateşlediği silah, Yaman’la birlikte hayalini kurdukları geleceği de içine alan büyük yangının fitilini yakar.

62.Bölümün kısa konusu:

Yaman, aşkı ile ailesi arasında tercihini yapar.

Medcezir 62.bölüm 60

Kenan hastanede yaşam savaşı verirken Faruk ve Sude, Mira’nın bu olayı hasarsız atlatması için ellerinden geleni yapmaya kararlıdır. Yaman’ı görmek isteyen Mira’nın önünde ailesi duvar olur.

Medcezir 62.bölüm 8

Orkun, başından beri yönettiği oyunun son perdesinde iki sevgilinin bir araya gelişini sonsuza kadar engellemek için bir hamle yapar.

Yaman’ın Mira’yı korumak için verdi zor karar Altınkoy’a geldiğinden beri inşa ettiği hayatının yerle bir olmasına gelir.

Ve Yaman Parmaklıklar arkasında:

10425416

Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın oynadığı, Ay Yapım imzalı senaristliğini Ece Yörenç’in yönetmenliğini ise Ali Bilgin’İn üstlendiği Medcezir çok konuşulacak yeni bölümü 27 Şubat Cuma günü saat 20.30’da Star TV’de ekrana gelecek.

İyi Seyirler.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Not: Haber ve Görseller, Ay Yapım Persona Sanat Basın bülteninden kopyalanarak alınmıştır.

1 thoughts on “Medcezir / 62.Bölüm: Yaman Kararını veriyor; Abimi ben vurdum!

  1. Haz05esra bi insanın verebileceği en gfczel hydyeeii sunmuşsun bikae7 kelimeyle..mutluluk sae7ıyo,gfczel gfcnleri hatırlatıyo insana ikinizinde gfclen gf6zlerini gf6rfcr gibi oldum okuyunca e7ok samimi e7ok gfczel .. Hayata bf6yle gere7ek sevgiler lazım! iyi ki tanımışım ikinizi de. bozulmadan yaşlanın inşallah ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir