Feriha Sarrafoğlu’ un 1. ölüm yıl dönümü,

TV Programları

29 Haziran ’14

Kategori
TV Programları
Feriha Sarrafoğlu' un 1. ölüm yıl dönümü,

Güzeller güzeli Feriha.


Tam bir yıl oldu. 29 Haziran 2012 Adını Feriha Koydum finali, Feriha biricik aşkı Emir ile ikinci evliliği yaptı. Nikah gününde 2 el kurşunla öldürüldü. Gözyaşları sel oldu, aktı. O ölümsüz aşk, birbirlerinin gözünün içine baka baka sona erdi. Dudaklardan dökülen son sözler.

Emir: “Bize şahit olan yerdeyiz Feriha, her şeyin başladığı yerdeyiz. Seni çok seviyorum”.

Feriha: “Her şeyin başladığı yerdeyiz, seni çok seviyorum”.

Sezen Aksu’nun yürekleri titreten duygulu sesiyle müziği çalar fonda.

DUA

Ne hükümran kalır

Ne zulüm ne de kin

Öz değil dostlar

Öz değil bu biçim

Kulların kullara ettiğini

Etmiyor en zalim harı ateşin

Bugün dua ettim hepimiz için

Yüce Tanrı bizleri affetsin.

Feriha Sarrafoğlu’nun 29 Haziran 2013 birinci ölüm yıldönümü. Feriha – Emir tutkulu aşkları, bir yıldır unutamadı. İkisinin uyumu çok sevildi. Uzun süredir hafızalarda kalan bir çift oldular.

Bu ölümsüz aşk fariha’yı çok ağlattı.

Emir’i yerden yere yıktı.

İzleyicinin yüreklerini yaktı.

Sevenlerinin kalbini sızlattı.

Tanrım bu ne aşktı,

Bir yıl geçti hala unutulmadı.

Final sonrası, sevenleri ve fanları onlarla çok uğraştı, sosyal medyada fırtınalar kopardılar. Dizi devam etsin, tekrar bir araya gelsinler diye. Olmadı, olmadı. Hazal Kaya bir başka projede kendi yoluna gitti. Çağatay Ulusoy da tek başına diziyi devam etmek zorunda kaldı. Başlangıçta Emir karakteri olarak, karısı Feriha’ın matemini çok güzel tuttu. Uğruna güzelim saçlarını feda etti, üç numaraya vurdurdu. Her gün mezarına gitti. Saatlerce mezarı başında oturdu. Ağladı, ağlattı. Biraz abartılı da olsa çok güzel de yasını tuttu. Performansı inanılmazdı. Artık Feriha ölmüştü. Yerini kimse dolduramadı. Gelen bayan rol arkadaşları izleyici tarafından tutulmadı. Dizi Emir’in Yolu olarak ad değiştirip, konu başka yöne gidince, Hazal fanlarının anti propagandası ve yayıncı kuruluşun zor durumda olması nedeniyle dizi finalsiz bitirildi. Ben kendi adıma dilerdim ki, güzel bir final yapılıp, Emir Sarrafoğlu da öldürülüp, Feriha’ın mezarının yanı başına gömülmeliydi. Böylece bu aşk da ebediyete intikal etmiş olurdu.

Şayet, Feriha – Emir evlikten sonra 3.sezon devam etseydi. Neler olmazdı. Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir oğulları olabilirdi. Onların mutlu günlerini izlemek, seyirciyi ziyadesiyle mutlu edebilirdi.

Şimdilerde Hazal Kaya bir süreliğine Amerika’da oyunculuk eğitimi alıyor. Bedenini, ruhunu ve kafasını dinlendiriyor. Biraz da yüzünü unutturmak istiyor. Henüz kesinlik kazanmayan bir habere göre, Hazal Kaya önümüzdeki sezon Tims Productions’ un çekeceği Murat Yıldırım ile “ Feyruz” adlı dizide oynayacakmış.

Çağatay Ulusoy önümüzdeki günlerde yeni dizisi, “ Aşk Hikayesi”nin Serenay Sarıkaya ile çekimlerine başlayacak. Dile kolay 6 aydır dinleniyor. Yüzünü sevenlerine iyice özletti. Eylül başlarında Star TV’ de ekranlarda olacak. Çekeceği dizi yaz dizisi değil. Uzun soluklu sezon dizisi olacak.

Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’ u önümüzdeki yıllarda, yeni bir projede tekrar bir arada görmek herkesin arzusu. Dileriz olur. Ben buradan her ikisine de yeni çalışmalarında üstün başarılar dilerim. (29 Haziran 2013 Cumartesi akşamı, Hazal ve Çağatay fanları büyük TT yapacaklar. Desteğinizi esirgemeyin.)

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Face : ab.balcilar@hotmail.com

Blok: milliyet.com.tr/Cansever

Görseller:

     

    

   

   

  

1 thoughts on “Feriha Sarrafoğlu’ un 1. ölüm yıl dönümü,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir