Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ödül törenine neden gitmedi?

Magazin

Bp7MKywIUAE141Q[1]

Dün yapılan 41.Magnum Altın Kelebek Ödül törenine gitmedi. Kırmızı halı yürüyüşünde, sunucu Onur Baştürk Serenay Sarıkaya’ya “Peki, Çağatay nerede? diye sordu. “Bilmiyorum” diye cevap verdi.

Sunucu ısrarla, “Bu geceye katılmıyor mu, gelmiyor mu? Kaçtı mı, nerde?” Serenay gülerek, sorma sıkıştırmayın. Onur, dizi çok güzel gidiyor, film var mı? Sinema olacak mı? Bir proje var mı? Seranay, şimdilik bilemiyorum, bi kaç bişe oluyor ama, netleştirmeden bir şey söylemek çok sağlıklı olmuyor. Bu yaz nasıl geçecek? Çağatay’la tatil var mı? Sorusuna da gülerek geçiştirdi, cevap vermedi.

BqlwyjgCAAEbO6H

Geçtiğimiz hafta içinde Yunan adalarına Çağatay Ulusoy’un kiraladığı lüx yat ile tatile çıkmışlardı. Seranay’ın ödül alacak olması nedeniyle tatili kısa kesip, Cumartesi döndüler. Akşam Gazetesinin haberine göre, o akşam Papermoon’a giden ikili yan yana görülmemek için, mekandan ayrı ayrı çıkmışlar. Daha sonra da birbirlerini takip ederek Emirgan’daki La Boom adlı mekana gitmişler ve sabahın ilk ışıkalarına kadar eğlenmişler.

BqAXezXCQAAToWN[1]

Medcezir’in  yapımcısı, birlikte bir arada görünmemeleri, aynı arabaya binmemeleri konusunda sert bir uyarı vermiş. Geçtiğimiz aylarda da Kerem Çatay her ikisini çağırarak, konuşmuş, dikkatlerini çekmişti.

Bu nedenle olsa gerek ki, Çağatay Ulusoy, Seranay’ı bu çok önemli törende yalnız bıraktı. Bu yarışmada Çağatay da ödül alacak olsaydı, eli mahkum gelecekti. Ayrıca ödül alamamasını çok üzülmüş ve sinirlenmiş. En iyi erkek oyuncu ödülü Hürriyet okurlarının oylarıyla Halit Ergenç’e verildi.

resim-122753KQ[1]

Çağatay Ulusoy o günü menajeri Engin Aykanat ile Akmerkez’de alışveriş yaparak geçirdi. Akşamına da ödül törenine katılmadı, sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya yalnız bıraktı. Madem sevgilisiniz, sevgiliniz de ödüle layık görüldü, onun hatırı için katılabilirdi. Kendisini yalnız bırakmasını Seranay da üzülmüş, biraz da Çağatay’a kırılmış olmalı.

Ben anlamış değilim. Her yere beraber gidiyorlar, hatta özel yat ile tatile çıkıyorlar. Artık sağır Sultan bile duydu, sevgili olduklarını. Çağatay Ulusoy ne çabuk unuttu geçmişte verdiği canlı röportajlarında söylediklerini. “Şayet bir sevgilim olursa, tutarım elinden işte budur derim” demiştir. Hem de bir kaç defa…

Çağatay Ulusoy bu bizim özelimiz diyor, saygım var. O zaman el ele tutuşarak, çıkarsınız basının karşısına biz sevgiliyiz dersiniz olur biter. Hatta takarsınız nişan yüzüklerini o da olur. O zaman Medcezir’in patronları da dizimiz zarar görecek diyemezler. Binlerce sevenlerinin de, dilinde pelesenk olmaktan kurtulurlar.

İşin doğrusu bu Çağatay Ulusoy, siz herkesten kaçarak liseli aşıkları oynayamazsınız? Sevenlerinizi de bu kadar üzemezsiniz! Okuyucularımız bilir, bu güne kadar yazdığım yazılarda, Çağatay Ulusoy hakkında hep yapıcı eleştiriler yapmışımdır.

Hiç kimse Çağatay Ulusoy, neden şuraya Seranay ile gitmedi. Neden birlikte çıkmadılar, neden kaçtılar diyemez.

Yolunuz açık, gönlünüz dolu, sevginiz bol, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Face : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller internetten kopyalanmıştır

Not: Haber kaynak: Gecce.com, Akşam Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Hürriyet Gazetesi.

Not: Burada yazılan tüm yazıların elektronik imza ve zaman damgası güvencesi altında yasal hakları korunmaktadır. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, İnternet vs.) kaynak gösterilmeksizin izin alınmadan kullanılmaz.

 

 

1 thoughts on “Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ödül törenine neden gitmedi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir