Çukur’da Mahsun Çeto’yu Vurdu. Bu Çeto’nun sonu oldu, Diziden Ayrıldı!

TV Programları

 Ay Yapım imzalı ‘Çukur’, dün akşam aksiyon dozu en yüksek bölümlerinden biriyle ekranlara geldi. Bölümün finalinde Mahsun, Çeto’ya son kurşunu sıkarak onu öldürürken tehlikeli bir plan yaparak Sena’yı kaçırdı. 

‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde tansiyon bir an bile düşmedi. Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelede son perdenin yaşandığı bölümün final sahnesinde Cumali, Çeto’ya ilk kurşunu sıkarken Mahsun, onun yüzünden babasını öldürdüğü Çeto’dan intikamını ağır şekilde aldı. Yamaç, Vartolu ve Cumali’nin karşısında köşeye sıkışan Çeto, beklemediği bir anda karşısında Mahsun’u buldu. Hem Yamaç’a hem de Çeto’ya silah doğrultan Mahsun, herkesi şoke eden bir hamleyle Çeto’ya son kurşunu sıktı. Bilinmeyen yüzüklü adam tabancayı önüne koydu.

Mahsun’a ; “Yeni bir hayata başla, başka çaren yok, her şeyi yık. Mahsun; “Her şey yıkıldı zaten. Siyah yüzüklü adam; “Daha değil.” Dedi ve çekti gitti.

Mahsun; “Senin yüzünden babamı öldürdüm” dedi ve tabancasını ateşledi. Çeto’yu karnından vurdu.

“Bugün burda her şey bitecek. Kuzular da bitecek, sen de biteceksin. İkinci kuşunu tam kalbinin üstüne sıktı. Yamaç, Vartolu ve Cuma’linin bakışları arasında arabasını bindi gitti.

Mahsun’un, Çeto’yu öldürdüğü an:  

https://www.youtube.com/watch?v=CRsOZuhEoSQ

Yamaç, Vartolu ve Cumali’ye dokunmayan Mahsun’un asıl sürprizi final anında ekranlara yansıdı. Mahsun, Koçovalı erkeklerine zarar vermese de Sena’yı kaçırarak yeni bir fırtınanın kapıda olduğunu gösterdi.

Mahsun’un, Sena’yı kaçırdığı sahne: 

https://www.youtube.com/watch?v=Va_j_LGBw6Y

 

ÇUKUR’DA NEFES KESEN MÜCADELE SOSYAL MEDYADA DA ÇOK KONUŞULDU!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.41 izlenme oranı (rating), 19.87 izlenme payı (share), AB’de 7.98 izlenme oranı (rating), 18.71 izlenme payı (share), Total’de ise 8.91 izlenme oranı (rating), 19.42 izlenme payı (share) elde etti. İzleyiciler #başlıyoruz etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #başlıyoruz etiketi Twitter Türkiye’de 11 saat 40 dakika, dünyada 4 saat 15 dakika;  #çukur etiketi ise Türkiye’de 8 saat 35 dakika, dünyada 4 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

ÇUKUR’UN SAKİNLERİ, KARAKUZULARA KARŞI BİRLİK OLDU! 

Remzi’nin Yüzüklü’nün emriyle yalan söylemesi üzerine, Karakuzulara Mahsun’un Koçovalılar yüzünden öldüğünü söyleyen Çeto, iki taraf arasındaki mücadelede son perdeyi başlattı. Çukur’un her köşesinde aksiyon dolu anların yaşandığı bölümde mahallenin tüm sakinleri birlik olup İdris’in ve Koçovalı Kardeşlerin yanında yer aldı.

Çukur’dakilerin, Karakuzuları bitirmek üzere harekete geçtiği anlar: 

https://www.youtube.com/watch?v=vO_xShg9s8I

Çeto’nun ölmesiyle Yüzüklü’yle ilgili merak giderek artarken, Sena’nın Mahsun’un elinden nasıl kurtulacağı da heyecanla beklenecek.

 

Çukur’da Çeto, dostu Mahsun tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

 

Bir kaç bölüm Sena’nın kurtarılması bölümleri ekrana gelecek. 10 Haziran’da sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. Eylül yeni sezonda, 3.sezonuna başlayacak. 2020 Yılının Haziran ayı içinde görkemli finali ile izleyicilerine veda edecek!

‘Çukur’, yeni bölümüyle 1 Nisan Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

İyi Seyirler

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 

Not: Kaynak haber ve görseller : Basın İletişim, Cansu Uras
İletişim Deposu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir