Çağatay Ulusoy, Koruyucu Dizisindeki Hakan’ın Yorgunluğu Gideriyor!

TV Programları

Çağatay Ulusoy Marmaris kıyılarında kendi teknesi ile tatil yapıyor. Geçen yıl Temmuz 2017’de aldığı, 16 metrelik Atlantis marka motoryat ile mavi turda. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda dostu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte tatil yapıyorlar. Tatlıtuğ karısı Başak Dizdar ile birlikte tatilde… Çağatay Ulusoy da, menajeri Engin Aykanat ve yakın arkadaşı İlyas Güngör ile birlikte tatil yapıyor.

Çağaytay Ulusoy, 7 Mart 2018 tarihinde çekimlerine başladığı The Protector – Koruyucu dizisinin karakteri ‘Hakan’nın yorgunluğunu atıyor. Dizin ilk 10 bölümünü çekildi ve çekimlerden sonra geçtiğiniz hafta sonu soluğu Marmaris’te aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile çok iyi anlaşan Çağatay Ulusoy denize birlikte açılıyor, sakin bir yerde demirleyip günü birlikte geçiriyorlar. Çağatay tatsız mahkeme olayı yüzünden bozuk olan moralini düzeltmek, destek olmak Kıvanç’a düşüyor. Arkadaşlık böyle zamanlarda belli olur.

İki yat yan yana: Büyük olan Kıvanç Tatlıtuğ’un, hemen yayındaki Çağatay’a ait. İki yakın tekne komşusu tekneden konuşuyorlar.

 

Çağatay tekneden çivileme denize atlıyor. Denizde bir güzel yüzüp yorgunluğunu gideriyor.

Daha sonra teknesinin alt güvertesinde, formunu korumak için şınav çekiyor. Arkadaşı İlyas Güngör de ona yardımcı oluyor.

Ulusoy’un bu tatilinin ne kadar süreceğine bilmiyoruz. Tatil dönüşü hızla Netflix ait Koruyucu dizinin ikinci 10 bölümlük kısmının çekimlerine başlayacağını tahmin ediyorum. Eylül ayına kadar 20 bölüm tamamlanmış olacak.

Önümüzdeki Eylül ayında ilk 10 bölüm Netflix’i internet sitesinde izlemeye hazır olacak!

Çağatay Ulusoy’un bu tatilde yorgunluğunu gidermiş, bütün streslerini atmış olarak İstanbul’a dönecektir.

İyi tatiller Çağatay, gönlünce bir tatil geçirmeni diliyorum.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: @abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 Not: Kaynak haber ve görseller Çağatay Ulusoy Twitter sayfasından alınmıştır.

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir