Yüksek Sosyete’nin 3.Bölümü izleyiciyi ekranlara çivileyecek!

TV Programları

Ekran AlıntısıY.S.3.5

Bi Yapım – Burak Sağyaşar’ın yapımcısı olduğu, Star Tv’de yayınlanan, Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay ve Zühal Ocay’ın başlıca rolleri paylaştığı Yüksek Sosyete bu akşam 3. bölümü ile ekranlarımızda olacak. Bir yaz dizisi olarak başladı Yüksek Sosyete… Hazar Ergüçlü sempatik tavırları ile dikkatleri çekti. Aslen Kıbrıs’lı olan sevilen oyuncunun bu ilk başrol dizisi oluyor. Önceki yıllarda, Kuzey Güney, Medcezir ve Analar ve Anneler dizilerinde izlemiştik.

Geçen hafta Yüksek Sosyete’nin 2.bölümde reytingleri iyi geldi. Total’de 4.45 AB’de ise 4.76 reytingle her iki grupta da gün 2.oldu.

Zengin kız fakir oğlan konu ama, fakir oğlan zengin oğlanın yerine geçince işler karışmış gibi. Konu klasik bir konu ama şimdilik akıcı gidiyor. Dizimiz reytingleri başarı grafiği yüksek seyrederse, Eylül ayından itibaren sezon dizisi olarak devam edebilir.

Biz gelelim bu akşam 3.bölümde olacaklara:

Geçen bölümde Cansu’nun zengin sosyete kadından özür krizi damgasını vurmuştu. Müdür Mert Bey (Kerem), Cansu’nun işine son vermeye kadar büyümüştü. İşine son verip, vermediğini, Cansu’nun özür dileyip, dilemediğini bu bölümde göreceğiz.

Ekran AlıntısıY.S.3.3Cansu’nun annesi Süreyya Hanım, kızının başına gelenler yüzünden Cansu’ya yüklenir.

CmI0H-CWIAA20OL

Cansu Kerem’e birbirimizden biraz uzak dursak daha iyi olur dese de, Kerem Cansu’nun elinden tutar, iki dakikalığına iş yerinden ayrılmayı teklif eder. Patronmuş, çalışanmış hepsini unutalım. Kerem Cansu’ya, hayalinde almayı planladığı araziye götür.

Ekran AlıntısıY.S.3.7

Cansu’ya salıncak bindir, sallar. Kerem, küçüklüğünde ne kadar hızlı sallanırsa bu dünyadan kopup başka dünyaya gideceğini inanmıştır. Cansu’nun keyfine diyecek yoktur.

Ekran AlıntısıY.S.3.3A

Diğer taraftan Ece’ye, patron Mert takmıştır. Ama Ece müdür Kerem’e aşıktır. Mert, Ece’ye bir not gönderir.

yüksek-sosyete-3-6

“Biliyorum yakışıklıyım. Bi o kadar da sempatik. Affet ve söyle kaçta buluşacik?” Mert Ece’ye değişik şaklabanlıklar yapar, ağzında bir tutam maydanoz ile sempatik gözüküp, güldürmeye çalışır.

Ekran AlıntısıY.S.3.4

Bu klasik numarayı hatırlarsanız Medcezir’de Yaman (Çağatay Ulusoy), Mira’ya (Serenay Sarıkaya) yapmıştı.

yüksek-sosyete-3-4

Süreyya Hanım, kocası Metin’in metresi Işıl’a takmıştır. Sen bu dünyaya ait değilsin, burası sana bi kaç beden büyük… Işıl’ın Metin’den bir de çocuğu vardır.

Ekran AlıntısıY.S.3.2

Çocuğu Süreyya Ninesinin kucağına vermek ister. Metin metresine, karısına bulaşmaması için tehdit eder.

Ekran AlıntısıY.S.3.6

Salıncakta sallanan Cansu, adeta büyülenmiştir. Biri bu büyü bozsun diye içinden geçirir. Mert ise kimse bu büyüyü bozmasın diye içinden dua eder.

yüksek-sosyete-3-1

Bu güzel bölüm bu akşam Saat: 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak. İzleyicisini ekran başına çivileyecek!

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller Yuksek Sosyete Twitter sayfasından ve tarafımdan fragmandan alınmıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir