Kara Sevda’da hiçbirşey eskisi gibi olmayacak!

TV Programları

Kara Sevda 1

Ay Yapım imzalı, Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Kemal ve Emir, kimliğini bilmedikleri Asu’nun peşine düşecekler. Çemberin Asu için iyice daralacağı bölümde ekrana gelecek görkemli davetle Kemal, Emir, Nihan ve Asu için hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Nihan’ın düzenlediği görkemli hayır gecesinde Kara Sevda’nın kadınları şıklıklarıyla göz kamaştırırken gecede yaşanacak beklenmeyen gelişmelerle ipler gerilecek.

Emir’in yaptığı tüm kötülüklerin hesabını kimliğini bilmediği kardeşini ortaya çıkartarak ödetmek isteyen Kemal, artık hamlelerini daha sert oynayacak. Nihan’ın, Emir’i seçmesini hazmetmeye çalışan Kemal, düşmanından intikamını kardeşi üzerinden almak isteyecek. Emir’in de peşine düştüğü, kimliğini bir sır gibi saklayan Asu, amcası Hakkı ile birlikte planladıkları oyunlarında yeni bir dönüm noktasına gelecek.

GÖRKEMLİ DAVETTE GÖZLER ASU’DA!

Asu-Melisa Aslı Pamuk copy

Kara Sevda 5

Kara Sevda 4

Kara Sevda 3

Kara Sevda 2

Sürprizleriyle izleyenleri şoke edecek bölümde acaba Asu’nun kimliği nasıl ortaya çıkacak, titizlikle iz süren Kemal mi yoksa bu yolda her şeyi mubah gören Emir mi önce Asu’ya ulaşacak gibi heyecan dolu sorular yanıt bulacak.

KARA SEVDA’YA YENİ OYUNCU!

Ekran AlıntısıK.S.9

Kara Sevda’ya yeni bölüm itibarıyla genç oyuncu Erhan Alpay dahil oluyor. Komiser Hakan karakterine hayat verecek olan Alpay, dizide yaşanacak şaşırtıcı gelişmede önemli rol oynayacak.

Erhan Alpay; 1985 İstanbul doğumlu olup, İstabul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Pontomin Anasanat Dalı bölümünden mezundur. Son olarak Analar ve Anneler dizisinde oynamıştır. Daha önce; Şeref Meselesi, Aşktan Kaçılmaz, Güzel Şirkin, Kurtlar Vadisi Pusu, Arak Sokaklar, Tatil Aşkları ve Alev Alev dizilerinde rol almıştır.

Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği Kara Sevda çok konuşulacak yeni bölümüyle 25 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Keyifli Seyirler!

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Not: Haber ve görseller Ay Yapım – Persona Sanat Basın Bülteni’nden alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir