Yüksek Sosyete’ye yeni oyuncu, 6.Bölümde neler olacak!

TV Programları

Ekran AlıntısıY.S.6.FR.2

Ece’nin kalbini kazanmaya çalışan Mert geçen bölümde göl evine bir piknik düzenler. Kerem’den köşe bucak kaçan Cansu, Kerem’in evlenmeyeceğini öğrenen Ece’nin yalvarmalarına dayanamaz ve piknik teklifini kabul eder. Böylece dört kişi hafta sonu pikniğe giderler. Çok güzel geçen piknik sonu hüsranla biter. Kerem’den hoşlanan Ece, arkadaşı Cansu ile onu el ele görünce yanlış anlar, göl evini Mert ile hemen terk ederler. O akşam göl evinde Kerem ile Cansu baş başa kalmışlardı.

Bu akşam ekranlara gelecek 6.bölümde neler olacak? Cansu işinden istifa dilekçesini Müdür Mert’e verir. Cansu’nun da Kerem’den hoşlandığını öğrenen Ece, bu istifayı şaşkınlıkla karşılar.

 

Ekran AlıntısıY.S.FR.6.5

Mert Ece’ye; “Hayatımda ilk defe hiç bir yere gitmeyeceğim, seni bekleyeceğim.” Diyerek Ece’ye aşkını itiraf eder.

Ekran AlıntısıY.S.6.FR.6

Diğer taraftan Işıl; “Benim kimsem yok, benim ailen sizsiniz diyerek” Metin’e duygusal sömürü yapar. Bedia Hanım Süreyya Hanıma; kocası Metin’den boşanmasını tavsiye eder.

 

Ekran AlıntısıY.S.6.FR.1

Bu akşamki bölümde diziye yeni katılan Nihat Altınkaya’yı göreceğiz. Daha önce Binbir Gece, Menekşe ile Halil, Kurtlar Vadisi Pusu, Dudaktan Kalbe, Yaprak Dökümü, Kahramanlar, Unutulmaz, Tozlu Yollar ve Karadayı gibi bir çok dizilerde rol alan Nihat Altınkaya, ‘Yüksek Sosyete’ye dahil oldu. Nihat Altınkaya 2012 yılında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da birinci olmuştu.

Nihat Altınkaya’nın Çalhanoğlu ailesine hangi karakter olarak girdiğini bu akşam hep birlikte öğreneceğiz.

 

Ekran AlıntısıYİS.6.FR.4

Kerem’in Cansu’ya olan aşkını annesi Ayşen Hanım da fark eder. “Sen gerçekten aşık olmuşsun!”

Cansu’nun Kerem’e; “Madem her şey buraya kadarmış” diyerek, itirafı ne olacak? Bu aşk başlamadan bitecek mi?

Bi Yapım’ın sevilen dizisi Yüksek Sosyete’nin baş rollerinde; Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral , Ozan Dolunay ve Zühal Olcay’ın yer aldığı 6.Bölüm bu akşam Saat:20:00’de Star Tv ekranlarında…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir