Delibal’ın Füsun’u “Kiralık Aşk” dizisinden de ayrıldı!

TV Programları

leyla_lydia_tugutlu_kiralik_ask_e

Delibal sinema filminde Çağatay Ulusoy ile çok güzel bir iş çıkartan, Delibal’ın Füsun’u Leyla Lydia Tuğuıtlu “Kiralık Aşk” dizisine 16 Ekim 2015 Tarihinde, 17.Bölümde Konuk Oyuncu olarak katılmıştı. Dizide ‘İz’ karakterini canlandırmış, Ömer’in eski sevgilisi olarak ortaya çıkmıştı.

Şimdi de, Star Tv’nin sevilen dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılıyor.  Ayrılış sebebi yeni dizi hazırlıkları olduğunu tahmin ediyorum.

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Melisa Şenolsun, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen kadrosuyla yayınına devam ediyor.

Bugüne kadar geçen 15 bölümde ‘İz’ karakteri olarak, ara ara izlemiştik Leyla Lydia Tuğutlu’yu… Geçtiğimiz Çarşamba günü son sahnesini çekerek diziye veda ettiğini Twitter sayfasında aşağıda attığı twitten öğrendik

leyla lydia tugutlu@leyla_lydia : Ayrıca Kiralık Aşk ailesine teşekkür ederim..desteğinize ve sevginiz için.

leyla-lydia-tugutlu

Daha önce 30 Ocak tarihli blog yazımda; “Delibal’ın Füsun’u Leyla Lydia Tuğutlu yeni bir dizi ile ekranlarda!” başlığı altında yazmıştım. Tahminin o dizi çalışmalarına başlayacaktır. “Tatlı İntikam” adlı gençlik dizide Furkan Ardıç ve Serkan Çayoğlu ile oynayacağını söylemiştik. Bu yeni dizisiyle ilgili yeni haber aldığımda paylaşacağım.

Güzel oyuncumuz, Leyla Lydia Tuğutlu’ya yeni dizisinde başarılar dilerim.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir