Analar ve Anneler’ın kadrosuna yeni oyuncu!

TV Programları

ahmet tansu tasanlar-halil

Kara Para Aşk’ta canlandırdığı komiser Arda rolüyle yıldızı parlayan Ahmet Tansu Taşanlar Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Dizide; Muazzez’in (Nazan Kesal) oğlu Halil karakterini canlandıracak olan oyuncu yeni görünümüyle izleyenleri şaşırtacak. Halil karakteri Analar ve Anneler’in hikayesinde dengelerin değişmesinde büyük rol oynayacak.

 

ANALAR VE ANNLER’DEN ÇOK KONUŞULACAK YENİ BÖLÜM

KADER BEBEĞİ ZELİHA’YA VERECEK Mİ?

Ay Yapım imzalı, Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın rol aldığı ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan Analar ve Anneler çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana geliyor.

ANALAR VE ANNELER 3. BÖLÜM (80)

Dizide, Kader ve Zeliha’nın yaşadığı talihsizlikler izleyenleri derinden sarstı. Kaynanası Neriman tarafından öldü denilerek kaçırılan çocuğunun peşine düşen Zeliha ve sevdiği adamın babası tarafından tecavüze uğrayarak İstanbul’a kaçmak zorunda kalan Kader’i yeni bölümde izleyiciyi şoke edecek gelişmeler bekliyor.

ANALAR VE ANNELER 3. BÖLÜM (12)(1)

ANALAR VE ANNELER 3. BÖLÜM (34)

Analar ve Anneler’de bu hafta; Kader, Neriman’ın Zeliha’dan bebeğini kötü bir oyunla ayırdığını öğrenecek. Kader, en doğru kararı vermek için Zeliha ve Tahsin’i bulmaya çalışacak. Kader’in sevdalısı Mustafa’da İstanbul’da Kader’i bulmak için mücadele verecek. Zeliha ise Tahsin’le birlikte bebeğine dair iz bulmak için Neriman’ın kapısını çalacak. İzleyiciyi çok şaşırtacak bölümde Zeliha, Ayhan’la, Kader ise hiç beklemediği bir şekilde tecavüzüne uğradığı Salih Ağa’yla yüz yüze gelecek.

ANALAR VE ANNELER 3. BÖLÜM (104)

Berkun Oya‘nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin‘in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler her Perşembe saat 20.00’da ATV’de ekrana geliyor.

İyi Seyirler

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Not: Haber ve Görseller Ay Yapım – Persona Sanat Basın Bülteninden alınmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=3ITL6EwVDOw

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir