Adını Kalbime Yazdım / Show Tv.den Final yapın kararı!

27.02.2014 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 3.450 views Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış.

 

Dün akşam geç saatlerde Twitter’da dizi oyuncularından Kadir Turan’ın şöyle bir twitini okudum. “Adını Kalbime Yazdım adlı dizimiz kanalın isteği üzerine 20. bölümde final yapacak. Alın size bir komedi işte”. Evet, Twit aynen böyle. Güneydoğu Anadolu ağalık ve Töre dizisini maalesef Show Tv. kurban ediyor, yayından kaldırıyor.

Show Tv. bu hatayı hep yapıyor. Önce dizinin başrol oyuncusu Serhan Yavaş diziden ayrılması ile dizi kan kaybetmeye başladı. Daha sonra yayıncı kuruluş diziyi, Cumartesi akşamından Pazar akşamı Kurtlar Sofrası içine attı. Dizi iyice reyting kaybetti. Bunu gören Show Tv. çareyi diziyi final yapın diyerek buldu.

Adını Kalbime Yazdım dizisi Mardin- Midyat yöresinde çekiliyordu. O bölgenin ağa konaklarını, otantik yapısını sergilemekteydi. Bana göre güzel bir diziydi, yazık oldu güzelim diziye. 4 bölüm sonra 20.bölümde final. İzleyici tepkisi alır, devam kararı verilir mi? Bilemiyorum. Yapımcı Focus Film, kanalın anlaşmasına bağlı. Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Face : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: balcilar-blog.com

 

Yazar Hakkında
Abdurrahman Balcılar

Yazar : Abdurrahman Balcılar

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
emrecan
17 Nisan 2014 - 05:22

Sohbet Siteleri
chat odaları
Sohbet mersin

Facebook,Twitter vb. sosyal medya platformlarında Sizi destekliyoruz hizmetinizden dolayı tşkler ederiz Allah Kimse emegin boşa götürmesin başarılarınız devam dilerim Hocam

Abdurrahman Balcılar
17 Nisan 2014 - 10:07

İlgi ve destekleriniz için çok teşekkürler. Sizlere hizmet edebiliyorsam ne mutlu bana. Sevgiler.

  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta