Çağatay Ulusoy, Elle Dergisinin Aralık sayısına kapak oldu!

Magazin

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

 

Çağatay Ulusoy, Elle Dergi’sinin Aralık sayısına kapak oldu. Victoria’s Secret meleklerinden Julie ile kamera karşısına geçti ve birlikte poz verdiler.

Derginin kapağında görüldüğü gibi, güzel manken ile yer alan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Seksi ve karizmatik ÇAĞATAY ULUSOY VE TANRI ERKEĞİ YARATTI diye başlık atılmış.

B3c4WEsIYAAzjGh

Çağatay Ulusoy sevdiği kadını kıskandığını, kendisine iltifat edilirken de utandığını söyledi. Ulusoy’un yanağındaki ve göğsündeki dudak izleri Julie Ordon’a ait.

 

JULİE ORDON, ÇAĞATAY ULUSOY’U UTANDIRDI:

B3cJtoMCcAAoJ9w.jpg large ccagataty_6363

Çağatay Ulusoy’la kamera karşısına geçen Victoria’s Secret meleği, Çağatay Ulusoy’un çok sıcakkanlı bulduğunu söyledi ve ekledi: “Çağatay çok yakışıklı bir erkek, onunla tanıştığım için çok mutluyum.”

BEĞENİLMEK ÇOK GÜZEL

‘Medcezir’ dizisi ile ekranlarda boy gösteren genç oyuncu Çağatay Ulusoy’u hayranları yere göğe sığdıramıyor. Elle dergisi için objektif karşısına geçen oyuncu; çocukluğunu, hedeflerini, hakkındaki eleştirileri, hayranlarının sevgisini, büyük konuşmaktan çekindiği aşkını anlattı.

Nasıl bir çocukluk geçirdiniz?

Babam Bulgaristan göçmeni, annem Boşnak. Birbirlerine bağlı, akrabalık ilişkileri olan, büyük bir aile. Beni vicdanlı bir evlat olarak yetiştirmeye gayret ettiler. Ailede pek çok yaşıtım bulunması, küçükken hiperaktif olmamın en büyük etkenlerinden… Neyse ki enerjimi bir süre sonra spora verdim. Çocukluğumu dolu dolu yaşadığım ve sokakta büyüdüğüm için çok mutluyum.

Dış görünüş ve karakter olarak kime benziyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde bir haber vardı; “Hık demiş babasının burnundan düşmüş” diye. Bence de aynen öyle. Karakter olarak ise daha çok anneme benziyorum.

Küçükken en beğendiğiniz oyuncu kimdi?

Çok iyi hatırlıyorum, 10-11 yaşlarındayken ‘Deli Yürek’ vardı. İzlediğim delikanlı olarak gaza geldiğim‚ ilk dizilerdendi. Kenan İmirzalıoğlu, hala çok beğendiğim, saygı duyduğum değerli insanlardandır.

Oyunculuk dersleri almaya başlamışsınız.

Oyunculuk fikri hızlı gelişen bir sürecin sonunda oldu. Best Model yarışmasının ardından teklif geldi. Türkiye’deki TV sektörü dizi ağırlıklı projeler üzerine… Kendimi geliştirmek için dersler almaya başladım, çünkü sadece dış görünüş veya fotoğrafınız yetmez. Her işi zaten en iyi şekilde yapmak isterim, bunun için de emek vermek gerekir.

Sinema filmi hayaliniz var mı?

2015 yaz dönemi için Ay Yapım’la sinema projemiz var. Çalışmalara şimdiden başladık. Yönetmenimiz, Medcezir’de de beraber olduğum Ali Bilgin olacak. Oynayacağım rol için şimdiden derslere başladım. Başarılı olacağı mıza inanıyorum.

Oyunculuk derslerine devam mı?

Bir ay önce sinema projem için ders almaya başladım. İyi işler emek ister. Kendime ve işime saygım için, beni izleyen ve destekleyen insanlar için kendimi sürekli geliştirmem    gerektiğine inanıyorum.

ELEŞTiRiDEN KORKMAM

Eleştiriden korkar mısınız?

Aksine, eleştirinin büyük yararı olduğuna inanıyorum. Beni seven, destekleyen takipçilerimin yorumlarını ve eleştirilerini takip ediyorum.

Bugüne kadar aldığınız en iyi iltifat nedir?

Bu konuda biraz utangacım aslında. Bunları konuşmayı sevmiyorum. Yoksa beğenilmek tabii ki güzel. Sonuçta insanların beğenmesini umduğumuz
bir iş yapıyoruz.

SEVDiKLERiMi KISKANIRIM

Bir kadında size en çok çekici gelen özellikler neler?
Sadece kadın-erkek ilişkisinde değil, tüm arkadaşlık ilişkilerimde samimiyete önem veririm. Bana samimi ve içten yaklaşan birisiyle arkadaşlık edebilirim.

Sevdiğiniz insanı kıskanır mısınız?

Sevdiklerini kıskanmamak ne demek bilmiyorum! Tabii ki sevdiğim insanları kıskandığım zamanlar oluyor…

Aşk size bugüne kadar kendiniz hakkında ne öğretti?

Sanırım bunu cevaplamanın henüz zamanı gelmedi.

İleride “şöyle bir ailem olsun” gibi bir tarifiniz var mı?

Bence bunları düşünmek için henüz çok erken. İşime ve kariyerime odaklanmış durumdayım ama yetiştiğim aile profili benim için çok güzel bir örnek.

Röportajın devamı Elle aralık sayısında okuyabilirsiniz.

Elle Dergi’sinin Aralık sayısı, ay başında vitrinlerde yerini alacak, öncelikle genç kızlarımız tarafından kapışılacaktır.

Çağatay Ulusoy’u, şimdiye kadar, GQ Türkiye ve VOGUE Dergi gibi değişik dergi sayfalarında gördük.

İnşallah bir gün televizyon reklamlarında boy gösterirken göreceğiz.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Not: Kaynak haber ve görüntüler Çağatay Ulusoy Twitter sayfasından alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir