Çağatay Ulusoy Gaddar Dizisi İle Nereye Gidiyor?

TV Programları

Ay Yapım‘ın yapımcısı olduğu macera dizisinde Çağatay Ulusoy oyunculunu konuşturuyor ama Cuma reytinglerde üçüncülüğü geçemiyor. Sevenleri şu soruyu soruyor? Çağatay Ulusoy Gaddar ile nereye gidiyor?

Sorunun cevabı basit. Gidemiyor. Dizi Cuma gecesinin birincisi olamıyor. Sebebi gün seçimi yanlıştı. 2 sezondur kendilerini kemikleşmiş bir izleyici kitlesi elde etmiş, Kızılcık Şerbet ve Yalı Çapkını dizileri var. Gaddar 6 bölüm Now Tv. ekranlarında oynadı ama bir türlü 3. olmaktan ileri gidemedi! Gün de değiştiremedi!

Diğer taraftan internet reytinglerinde rekor kırıyor! Tv.de izlemeyenler internetten takip ediyorlar. Bu izleyicilerin çoğu da yurt dışında…

Konuştuğum bir çok kişi, bilhassa erkekler sıkı izleyicileri. Bu günden sonra gün değişikliği olur mu? Bilemem. Akla gelen bir soru? Yıllardır Ulusoy, İnternet dizilerinde oynuyordu, tekrar İnternet dizisi olarak devam eder mi?

Çağatay Ulusoy, dizideki aksiyon sahneleri ile göz dolduruyor, beğeni kazanıyor.

Çağatay Ulusoy ve Sümeyya Aydoğan yanında, Onur Saylak, Laçin Ceylan ve Erdal Özyağcılar gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor.

GADDAR DİZİSİNİN KONUSU

Doğu’da görev yapan bir asker Dağhan. İki senedir ayrı memleketinden… Yaşadığı bazı travmatik olaylar sonrası biraz kafa izni yapmak için dönüyor. Ama mahallesine döndüğünde hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamıyor. Ayrı olduğu sevgilisi Aydan ortadan kaybolmuş. Onunla öyle tutkulu bir aşkları var ki ayrıyken bile tam ayrı değiller, bu yüzden onu bulamamak çok koyuyor Dağhan’a… Ailesi dağılmış, kız kardeşinin adamın biriyle kaçtığını öğreniyor, erkek kardeşi okulu bırakıp pis işlere girişmiş, babası ve annesi küs. Evi ayakta tutan Dağhan’mış meğer, o gidince her şey dağılmış. Mahallede de işler eskisi gibi değil, kötü kötü tipler sarmış ortalığı, eski arkadaşları çeşitli yasa dışı işlere bulaşmış. Böyle kaotik bir ortamda bir de Müdür denen tip çıkıyor ortaya. Dağhan’a bir iş teklif ediyor: “Tetikçilik”. Dağhan başta şiddetle reddetse de en yakın arkadaşı Samet’i korumak için kendini belanın ortasında buluyor. Samet ölünce onun Müdür’e olan borcunu ödemek için tetikçilik yapmayı kabul ediyor Dağhan, yoksa Samet’in çocuğu ve karısı ölecek! Sevgilisi Aydan’ın başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra psikolojisi hepten bozuluyor. Onu geri kazanma hayalleri suya düşüyor. Bir yandan da yaptığı iş yüzünden ailesinin, sevdiklerinin tehlikeye girdiğini fark ediyor. Hem bu işi yapıp hem sevdiklerini korumak gaddarlaşması demek… Neticede sevimli bir tetikçi olarak karşımıza çıkıyor.

Yolu açık olsun!

Abdurrahman Balcılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir