Kara Sevda / Kemal ve Nihan arasında buzlar eriyor!

TV Programları

kara-sevda-42-bolum-2

KEMAL VE NİHAN YENİDEN BİR ARAYA MI GELİYOR?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın bu akşamki yeni bölümünde; Kemal ve Nihan arasındaki buzlar erimeye başlıyor. Yeni bölümde Nihan, Ozan’ın ölümünün ardındaki sırrın peşine Kemal’in düştüğünü öğrenir. Ozan’ın ölümüyle iki farklı kıyıya savrulan Nihan ile Kemal için kara sevdalarının miladı olacak bir dönem başlayacaktır.

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; Ozan’ın ölümüyle aşklarını kalplerine gömüp adeta düşman aşıklara dönüşen Kemal ve Nihan ayrı ayrı şüphelerinin peşine düşecekler. Emir’den intikam almak için onunla olan oyununa devam Nihan, bölümde Kemal’in haklı olduğuna giderek daha çok şahit olacak. Kızı Deniz’i korumak için Kemal’den uzak durmaya çalışan Nihan artık kardeşinin ölümü ile ilgili sorularının cevabını bulmak isteyecek. Diğer tarafta Kemal ise geri dönüşü olmayan oyun kurar. Bu oyun, hem sevdası, hem de hayatının kalanıyla ilgili çok önemli bir virajı olacaktır.

kara-sevda-42-bolum-3

İkilinin biraraya gelmesini merakla bekleyen Kara Sevda hayranları yeni bölümde; ” Kemal ve Nihan’ı ayıran ölüm, onları tekrar birleştirebilecek mi?” sorusunun yanıtını bulacaklar.

kara-sevda-42-bolum-1

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda 2 Kasım Çarşamba günü (bu akşam) saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4IgoJXTwZWo

Sevilen dizide bu akşam Kemal ile Nihan arasındaki buzlar eriyecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

İyi Seyirler

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir