Medcezir / Mine Tugay (Ender Serez) unutulmayacaksın!

TV Programları

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

 

Mine Tugay dün İnstagram hesabında yukarıdaki resmini gönderdi ve altına şu notu ekledi. “Ender Serez, seni oynamayı gerçekten özleyeceğim.Sevgili seyirci:) sezon boyunca gösterdiğiniz ilgiye…”

Ay yapım da, Medcezir  dizisinden Ender Serez karakterini oynayan Mine Tugay’ın ayrıldığını bir basın bülteni ile açıkladı. Bültende şöyle denildi.

“Medcezir dizisinde Ender Serez karakterini bir sezon boyunca başarıyla canlandıran Sayın Mine Tugay, ikinci sezonda dizinin kadrosunda yer almayacaktır. Bu ayrılık bazı mecralarda iddia edildiği gibi herhangi bir anlaşmazlık neticesinde değil uyarlama hikaye bu şekilde gerektirdiği için gerçekleşmiştir.  Yapılan asılsız haberler hem oyuncumuza hem de haberlerde adı geçen diğer şahıslara zarar vermektedir.”

Mine Tugay’ın ayrılık gerekçesi olarak da rolünün az yazılması ve zam istemesi gösterilmişti. Mine Tugay’ın menajeri Ay Yapım’dan haber beklediklerini söylemişti. O haber geldi ve Mine Tugay diziden resmen ayrılmış oldu.

Benim anlamadığım, Ender Serez hikaye bu şekilde gerektirdiği için gerçekleşmiştir, deniliyor. Dizinin orjinalinde Mert’in annesi öldürülmüyor, oynadığı sezon boyunca var. Senaryoyu yazan Ece Yörenç, ölmesini o mu istedi? Nasıl olsa sezon finalin de bir araba kazası var öldürelim mi denildi.

Şimdi ne olacak; Mert ve Yaman anne diyecekleri biri kalmadı mı? Selim Serez eşsiz mi kalacak? Serez ailesinin köşkünde üç bekar erkek mi yaşatacaklar. Hiç de hoş değil. Yoksa Selim Serez Mert’e yeni bir cici anne mi getirecek. O zaman AŞK vakfına sadece Mert Serez akraba kalacak.

O trafik kazasından Ender Serez karakterini yaralı olarak kurtulup, iyileşip yeni bir oyuncumuz “Ender Serez” olarak mı karşımıza çıkacak. Ben Aslı Orcan diziye yeni girenlerden, bu karakter olarak gelebileceğini söylemiştim. Ama senaristimiz hikaye böyle diyor, yani kazada öldürüldü. Bu da gösteriyor ki, senaristimiz Ece Yörenç orjinal The O.C. e bağlı kalmıyor. İstediği gibi çala kalem yazıyor. Dilerim yeni sezonda bu tür ben yaptım, oldular, olmaz.

İzleyenler Medcezir’i çok sevdi. Yeniş sezonda daha inandırıcı, kaliteli senaryo istiyorlar. Cuma gecelerinin reytinglerinde en başa oturtmak istiyorlar. Ay Yapım lütfen unutma…

 

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Mine Tugay, bu güzel, güzel olduğu kadar sempatik sanatçımızı yeni sezonda gözlerimiz arayacak. Yerin doldurulamayacak ama, dizi bu, birileri bu rolleri yapacak. Yolun açık olsun Mine Tugay.  Bundan sonra canlandıracağınyeni yapımlarda başarılar.

Medcezir, gemisinin kaptan köşkünde artık Ece Yörenç var. Dileyelim bu gemiyi batırmadan ikinci sezonda salimen karaya çıkartır. Ben kendi adıma bütün bunlara rağmen ona güveniyorum. Keyifli bir ikinci sezon izleyeceğiz. Bir tek dileğim, Yaman’ın yarattığınız o güzel karakteri ile oynamayın. Son derece dürüst, mert karakterli Yaman’ ı siz yarattınız, Çağatay Ulusoy’da sevdirdi. Sen de çok seviyorsun. (Resimde de görülüyor)

BqB0LznIgAAaUAo

Mine Tugay gitti. Medcezir’in daha nice “Ender Serez” karakterleri yaratması dilekleriyle… Dilerim gelen gideni aratmaz. Yeni sezonda Star ekranlarında buluşmak üzere, hoşça kalın.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller internetten, Mine Tugay Twitter hs’dan alınmıştır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir