Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile Yunan adalarında aşk tatili!

Magazin

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Çağatay Ulusoy sosyal medyada kendisini göstermeye başladı. Önce Twitter hesabı açan Ulusoy, sonra da Instagram açtı. Çok kısa zamanda 86 Bin takipçi sayısına ulaştı  ve rekor kırdı. Instagram hesabında fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

İşte paylaştığı fotoğraflardan bir kaçı:

BnHmux1CcAI1XDs[1]           Bp2CSQOIIAAqVXQ[1]

 

BqO4fNfIgAAay9r

Çağatay Ulusoy, ayrıca bundan sonra haftada bir sevenleri ile buluşup, sosyal medya üzerinden sorularını cevap verecekmiş.

Medcezir dizisinin Sezon Finali yapmasından sonra, Ay Yapım ekip olarak tüm oyuncuları ve ekip çalışanlarını yemekte buluşturdu. Keyifli geçen gecede Çağatay Ulusoy masayı sevgilisi Serenay Sarıkaya ile paylaştı. Yemekte alkolü fazla kaçıran Çağatay, çıkışta arkadaşını tutunarak destek aldı.

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Bu yemekten sonra ortalıkta bir mühlet gözükmeyen Çağatay Ulusoy, sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya sürpriz yaparak, Lüx kamaralı bir yat kiralamış. Yanan adalarını dolaşacaklar, istedikleri koyda demir atacak, bol bol güneşlenecek, denize girecekler. Artık onlar dizi aşkları olan Yaman-Mira aşkını ziyadesiyle gerçek hayatta da yaşayacaklar.

BqmCTtYCcAAX7IG

Bu rüya gibi şahane yatta, iki sevgili tatillerini geçirmeye başladılar.

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Takvim Gazetesi’nden Saklambaç’ın haberine göre, Çağatay’ın sürprizi bununla kalmamış, Serenay’ın sarı papatya çiçeğini çok sevdiğinden bütün kamaraları bu çiçekle süslemiş. Cep telefonlarını da kapatan ikili, Türk Paparazzi’lerinden kaçmak için Yunan adalarını tercih ettikleri tahmin ediliyor.

Baş başa geçirecekleri bu romantik aşk tatili bir hafta sürecekmiş.

Bu tatilinden sonra Amerika’ya Los Angeles’e Seranay Sarıkaya ile gidecekler. The O.C.in oyuncuları ile tanışacaklardı. Daha sonra da, Meksika sahillerinde 12 günlük bir tatil yayacakları söylenmişti. Meksika tatili olacak mı, şimdilik bilmiyoruz.

Ancak Temmuz ayında Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve arkadaş grubuyla Çeşme’de bir tatil planladığı söyleniyor.

Ekran Alıntısı.PNG38.cu6

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aşkı 2014 yazını damgasını vuracak gibi duruyor.

Ne diyelim, Allah içlerine sindirsin. Gönüllerince bir tatil dileyelim.

 

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Face : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller internetten kopyalanmıştır

Not: Burada yazılan tüm yazıların elektronik imza ve zaman damgası güvencesi altında yasal hakları korunmaktadır. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, internet vs.) kaynak gösterilmeksizin izin alınmadan kullanılmaz.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir