Çağatay Ulusoy’un Instagram Hs’dan merhabası!

Magazin

CjmpMCTWYAAczgl

Çağatay Ulusoy Instagram hesabından gönderdiği resimlerle ben buradayım, sizleri unutmadım, merhaba demeye devam ediyor.

Çağatay, Santa Monica’da günlük yaşamını devam ediyor. Son derece de keyifli gözüküyor. Eylül’de başlayacak yeni dizisi Köstebek için form tutuyor. Bildiğiniz gibi aksiyonu bol olan dizide çıta gibi bir polisi canlandıracak. Suçluları yakalamak için, koşacak, kaçacak ve kovalayacak! Bu nedenle formunda olması gerekli…

Sevenleri merak içinde, yeni dizisinde bayan partneri kim olacak? Aday çok. İlk dizisindeki partneri Hazal Kaya ile oynamasını isteyenler çoğunlukta… Her gün bana atılan Twetlerde Feriha-Emir aşkı dillendiriliyor! Bu dizide de birlikte olmaları isteniyor.

Ay Yapım ile konuşan Hazal Kaya’nın ne cevap verdiğini bilemiyoruz. Ay Yapım’ın kararı bekleniyor. Ayrıca, Zeynep Farah Abdullah ile oyması kesinlik kazanmış değil. Sürpriz bir isim de olabilir.

Çağatay, partneri kim olsa da oynar, zira onun hiç kaprisi yok. O şimdi bunu düşünmüyor. Dizideki yeni karakteri ile bütünleşip, kendi rolünü düşünüyor.

Çağatay Ulusoy, yeni dünyada dünyanın öbür ucunda da olsa, Instagram hesabından paylaştığı bu  fotoğraf, onu Instagram hesabından takip eden 994 bin kişiyi mutlu etti. Bu sabah da Santa Monica, Büyük Okyanus sahillerinde yürüyüşünü gösteren bu fotoğraf,  çok kısa zamanda 42.100 kişi tarafından beğenilmiş ve 1.314 yorum yazılmış.

Sevenleri onu ekranlarda görmek için sabırsızlıkla Eylül’ü bekliyor. Şimdi resimlerle avunup, “Seni uzaklardan sevmek aşkların en güzeli…” Diyorlar.

 

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

 

1 thought on “Çağatay Ulusoy’un Instagram Hs’dan merhabası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir