Çukur Yine Zirvede; Cumali ve Çeto’yu Reşit Rehin Alıyor!

TV Programları

 

Ay Yapım imzalı Çukur’un dün akşamki bölümünde nefesler tutuldu ve gözler Yamaç ile Vartolu’ya çevrildi. Reşit tarafından kaçırılan Cumali’yi kim kurtaracak sorusunun cevabı heyecanla beklenirken, aynı yerde tutulan Cumali ile Çeto arasında neler yaşanacağı da büyük merak yarattı.

YAMAÇ VE VARTOLU, CUMALİ’Yİ KURTARABİLECEK Mİ?

Yeni sezona zirvede başlayan ve birinciliği kaptırmamaya kararlı olan Çukur’un dün ekrana gelen bölümünde baskına uğrayan Reşit’in intikamı sert oldu. Hem Karakuzularla hem de Koçovalılarla mücadele eden Reşit, kartları baştan dağıtarak Cumali ve Çeto’yu rehin aldı.

 

Yamaç ve Vartolu, Cumali’nin; Mahsun ise Çeto’nun peşine düşerken birbirlerinin sadece sesini duyan ve kim olduklarını anlamayan Cumali ve Çeto, tutuldukları yerden kaçabilmek için plan yapmaya başladı.

 

Bölüm boyunca “kim kurtaracak” etiketiyle sorulan  soru gelecek hafta yanıt bulacak.

İşte, Yamaç ve Vartolu’nun Cumali’nin peşine düştüğü final sahnesi: (1)

https://www.youtube.com/watch?v=yJGm2CF48jw

Başrollerini ;

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek Deniz (Seana), Ercan Kesal (İbris Koçovalı), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu), Kubilay Aka (Celasun), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Perihan Savaş (Sultan), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Boncuk Yılmaz( Saadet), Cem Uslu (Metin), Kemal Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Necip Memili (Cumali), Erkan Avcı (Çeto) ve Berkay Ateş (Mahsun) rolleri paylaşıyorlar.

 

ÇUKUR ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl ikinci sezonda da zirveyi kimseye bırakmıyor. Her hafta neredeyse her üç kategoride de birinciliği alıyor.

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da12.79 izlenme oranı (rating), 28.40 izlenme payı (share), AB’de 11.59 izlenme oranı (rating),28.34 izlenme payı (share), Total’de ise 10.78 izlenme oranı (rating), 26.09 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu.

İzleyiciler #kimkurtaracak etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #kimkurtaracak etiketi Twitter’da Türkiye’de 16 saat 45 dakika dünyada ise 5 saat 40 dakika TT listesinde kaldı.

 

 

İDRİS’İ ŞAŞIRTAN GERÇEK! 

Yamaç’a, İdris Baba’nın karşısına çıkıp çıkmadığını soran Aliço, onu görmemeye daha fazla dayanamayarak soluğu İdris ile Sultan’ın evinde aldı. Aliço’yu onları bir gölge gibi izleyen Selim’in getirdiğini tahmin eden İdris ve Sultan, Aliço’nun söylediği gerçek karşısında çok şaşırdı. Selim’in Aliço’yu, Meliha’yı görmeye gittiği sırada bulduğunu öğrenen Sultan bu duruma beklenmedik bir tepki verirken, İdris ise ortaya çıkan gerçekten endişe duydu. Meliha ortaya çıkacak mı sorusunun cevabı izleyicide şimdiden merak uyandırdı.

 

Aliço’nun söylediği gerçeğin, İdris ve Sultan’ı derinden sarstığı an: (2)

https://www.youtube.com/watch?v=4lCIGkKQmNA

‘Çukur’un yeni bölümü 22 Ekim Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 

 Not: Kaynak haber ve görseller Basın İletişim Deposu – Zümrüt Burul – İrem Tümer

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir