Çukur’da Yamaç ve Vartolu’dan Baykal’a Büyük Oyun!

TV Programları

 

Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünün finalinde Baykal’a kurulan tuzak, ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı. Vartolu’dan intikam almak isterken şoke edici bir sürprizle karşılaşan Baykal, karşısında iki kardeşi yani Yamaç ile Vartolu’yu buldu.

 

ÇUKUR ZİRVENİN TEK SAHİBİ!

Pazartesi akşamları zirveye adını yazdıran ‘Çukur’un dün yayınlanan bölümünde Yamaç ve Vartolu’nun kusursuz planıyla Baykal, ava giderken avlandı.

Baykal, Nazım ve Emrah’ın kardeş oldukları gerçeğini onlara söyleyerek Çukur’u bitirmek üzere harekete geçti. Koçovalılara ve Vartolu’ya savaş açan Baykal hiç beklemediği bir anda gafil avlandı. Korumaları sayesinde Vartolu’yu kaçırdığını düşünen Baykal, bir anda karşısında Yamaç ile Medet’i buldu. Yamaç ve Vartolu’nun kusursuz planı sayesinde tuzağa düşen Baykal, kardeşlerin oyununa geldi.

Yamaç ve Vartolu’nun büyük oyunu:

https://www.youtube.com/watch?v=N8QNH6p8nto

TÜM KATEGORİLERDE ZİRVENİN HAKİMİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan 21’inci bölümüyle reyting sıralamasında zirveye yerleşti. Çukur, AB’de 12.29 izlenme oranı (rating), 26.93 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 12.57izlenme oranı (rating), 26.14 izlenme payı (share), Total’de ise9.90 izlenme oranı (rating), 21.96 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur’un heyecanla beklenen 21’inci bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #dejavu etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #dejavu etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 15 saat, dünyada 6 saat 45 dakika, #çukur etiketi ise 4 saat 25 dakika TT listesinde kaldı. Somera’nın reyting analizine göre 19 Mart Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

 

VARTOLU İLE SAADET’İN DUYGUSAL BULUŞMASI!   

 

Vartolu’nun öldüğünü sanan Saadet, büyük gerçeği öğrendi. Vartolu’nun evine giderek onu görmek isteyen Saadet ile Vartolu’nun duygu yüklü buluşması ekran başındakileri derinden etkileyerek gözyaşlarına boğdu.

Vartolu ve Saadet’in yeniden karşı karşıya geldiği an:

 

Saadet titreyen elleri ile Vartolu’un yüzünü okşarken, gözlerinden yaş yüreğinden kan damlıyordu.

Bölümde Yamaç’ın eline yeniden gitarı alıp Erkin Koray’ın ölümsüz eseri ‘Razıyım’ı söylediği an büyük beğeni toplarken, Vartolu’nun Yamaç’ın kardeşi olduğunu öğrenen Celasun’un Yamaç’tan hesap sorduğu an ise adrenalini doruk noktasına tırmandırdı.

Yamaç ile Celasun’un hesaplaşması:

Yamaç; Patlayan şeker yapıyordum lan ben! Gitar çalıp şarkı söylüyordum! Şimdi önümden her gün ceset torbaları geçiyor. Ellerimden kan gitmiyor!

 

“GÖRDÜN MÜ DEJAVUYU BAYKAL EFENDİ!”

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede korumalarını beklerken karşısında Yamaç, Medet ve diğerlerini bulan Baykal, yumrukların etkisiyle neye uğradığını şaşırıyor. Vartolu ile Medet’in intikam almak için birbiriyle yarıştığı bu anların ardından Baykal’ın nasıl karşılık vereceği büyük bir merakla beklenecek.

Aliço, vurulan gazeteci kızın acısını yaşar. Katilini bulmayı azmeder. Vurulduğu meydandan etraftaki binaları kontrol eder, inşaatın 4.katından vurulduğu tespit eder, patlamamış bir dolu kovan bulur. Bu onun için en büyük ipucu olur.

İdris Baba, Çukur’un ileri gelenlerini toplar. Bükük bir vakurla karşılarına geçer. Bundan sonra nasıl hareket edeceklerini anlatır.

Yeni bölümden ekranlara gelen ilk sahne:

‘Çukur’un yeni bölümü 26 Mart Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: @abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: balcilar-blog.com

 

Not: Kaynak haber ve görseller ; Cansu Uras-İletişim Deposu

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir