İçerde’de Umut’un annesi ile ağlatan buluşması! Celal, herşeyi öğrendi!

TV Programları

İçerde 37.Bölüm (5)

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin dün akşam ekranlara gelen bölümünde Füsun ve Umut’un (Mert) tam 20 yıl sonra birbirlerine kavuştukları an, ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Ancak bu anın tek tanığı izleyiciler değildi. Milyonları ekran başına kilitleyen duygu yüklü kavuşma anına Celal de şahit oldu. Ve adamları Yılmaz kardeşleri yakaladı, birbirlerine bağladı, Alyanak’ın garajına koydu. Şimdi ne olacak? İki kardeşi öldürmeyi başarabilecek mi?

Kısa sürede ekranların fenomen dizisine dönüşen ‘İçerde’nin dün akşam yayınlanan bölümünde Sarp ve Umut’un (Mert) kavuşmasının ardından heyecanla beklenen büyük buluşma ekranlara geldi. Sarp’la kardeş olduklarını öğrendiği ilk andan beri içindeki anne hasretinin yangına dönüştüğü Mert, tam 20 yılın ardından annesine kavuştu.

İçerde 37.Bölüm (3)

Celal’in karşısında açığa çıkmamak için bu özlemiyle mantığı arasında büyük savaş veren Mert, soluğu Füsunların saklandığı evin önünde aldı.

İçerde 37.Bölüm (4)

Nefeslerin tutulduğu bu dakikalarda, tam iki gün içinde 3.5 milyondan fazla görüntülenen fragmandaki o beklenen sahne ekranlara geldi. Sarp’ın, Mert’e “Umut” dediğini duyan Füsun, yaşadığına inanmaktan asla vazgeçmediği oğluna kavuştu. Mert ile Füsun’un birbirlerine sıkıca sarıldıkları ve 20 yılın acısını çıkardıkları an ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Yürekleri dağladı. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Nihal Koldaş’ın büyüleyici performanslarıyla ölümsüzleştirdikleri bu duygu yüklü sahneye dair, sosyal medyada #annem etiketi altında binlerce yorum paylaşıldı. Bu üstün performanslarından dolayı, Çağatay ve Aras’ı candan kutluyorum.

İşte, Mert’in annesi Füsun’a kavuştuğu o unutulmaz an:

CELAL, TEHLİKELİ GERÇEĞİ ÖĞRENDİ!

Eylem’in kendisiyle ilgili yaptığı haberin internette yayınlanmasıyla deliye dönen Celal, Eylem’i ortadan kaldırmak üzere harekete geçti. Ancak attığı her adımda Sarp’ın ondan önce davranması Celal’in içine şüphe tohumları ekti.

İçerde 37.Bölüm (6)

Yeşim’i Mustafa’dan ayırması karşısında Mert’in verdiği tepki ise bu durumu güçlendirdi. Mert’in sadakatinden emin olamayan Celal,

İçerde 37.Bölüm (2)

final sahnesinde annelerine sarılmış halde gördü.

İçerde 37.Bölüm (1)

 

Sarp ve Mert’in büyük gerçeği öğrendiğini keşfetti. Ekran başındakileri şoke eden bu gelişmenin devamında yaşanacaklar yeni bölümde ekranlara gelecek.

DBn3D9sXcAA4qWu

Pazartesi akşamlarının zirvedeki ismi ‘İçerde’nin dün akşam ekrana gelen bölümü; TOTAL’de 8,29,  AB’de 10,37 izlenme oranı (rating), 26,27 izlenme payı (share), ABC1’de 10,20 izlenme oranı (rating), 24,82 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. #annem etiketi ise 47.460 tweet atılırken, Twitter’ın Türkiye gündeminde 14 saat 25 dakika, dünyada ise 6 saat 55 dakika TT listesinde kaldı.

“GÜNÜN SONUNDA YİNE CELAL KAZANDI!”

SON 2 BÖLÜM!

Ekran serüveninde tam 37 haftayı geride bırakan ‘İçerde’de gerçekler ortaya çıktıkça heyecan ve gerilim de tırmanıyor. Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne, “Yılmaz Kardeşlerin gerçeği bildiğini öğrenen Celal şimdi ne yapacak?” sorusuyla ilgili ipuçları veriyor. Celal’in, Sarp ve Mert’i kaçırması şimdiden büyük merak uyandırdı.

Ekran Alıntısı İÇ.38.2

Alyanak’ın garajında Alyanak’a teslim edilen Sarp ve Umut paketlenmiş bağlanmış durumdalar. Onları kim kurtaracak? Alyanak yardım edebilir. Emniyette Sarp’ın polis olduğu ortaya çıktı. Gökhan delilleri kararttığını itiraf etti. Görevinden açığa alındı, kendini temize çıkarmak için Sarp’a yardım edip, kardeşleri kurtarabilir! Ben geçen bölümde Davut’un ölebileceğini söylemiştim ama, her nasılsa Sarp’ın elinden küçük sıyrıklarla kurtuldu. Bu yeni bölümde Yılmaz kardeşleri ortadan kaldırmak için Celal babadan kesin emir aldı. Ama ava giden avlanır derler ya, bu defa Davut ölebilir. Önümüzdeki Pazartesi akşamı 38.bölümde hep beraber göreceğiz.

İşte, yeni bölümden ilk sahne:

SEN DE MİNİK KALPLER İÇERDE’YE ELİNİ UZAT!

19 Haziran’a çok az kaldı! ‘İçerde’ dizisi büyük finale doğru ilerlerken, bugünün çocuklarına umutlu bir gelecek verebilmek için çalışmaya son sürat devam ediyor. Yayın hayatına başlamadan illüstrasyonlarıyla gündeme gelen dizinin bu unutulmaz illüstrasyonlarının ve posterinin basılı olduğu hediyelik ürünler ‘Minik Kalpler İçerde’ için satışa sunuluyor. www.buldumbuldum.com/icerde linki üzerinden alabileceğiniz çantadan rozete, bardak altlığından kupaya kadar pek çok ürünle hem ‘İçerde’yi ölümsüzleştirebilir hem de Tekirdağ’da kurulacak spor rehabilitasyon merkezi için siz de bir tuğla ekleyebilirsiniz.

 

Ekran AlıntısıİÇ.38.3

‘İçerde’nin büyük finalden önceki son bölümü 12 Haziran Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

Finale 2 bölüm kaldı. Haftaya Yılmaz kardeşlerin akıbeti ne olacak? Sanki dananın kuyruğu kopacak gibi…

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir