Kara Sevda / Nihan ve Kemal iki düşman gibi!

TV Programları

 Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’da intikam rüzgarları esiyor. Yaşadıklarının ardından iki düşmana dönüşen Nihan ve Kemal, intikam yeminleriyle büyük bir savaşa adım atar. Deniz için her şeyi göze alan Nihan, Emir’in yeni bir kirli oyunuyla karşı karşıya kalır. Savaşında tek başına kalan Nihan, son kez Kemal’den yardım istemeye karar verir.

KEMAL’İN İNTİKAMI

Ona zarar veren, büyükten küçüğe herkese bedelini ödetmeye yemin eden Kemal, intikamını en küçükten almaya başlar. İki düşmana dönüşen Nihan ve Kemal’in yüzleşmesi, aralarındaki son bağları da yok eder.

kara-sevda-37-bolum-28
Emir’in kaçırdığı Deniz’e ulaşmaya çalışan Nihan, tüm kapıların tek tek yüzüne kapanmasıyla, bu mücadelesinde tek başına kalır.
kara-sevda-37-bolum-58
Nihan çaresizce Emir’in şartlarını kabul ederek, yepyeni bir sürecin içine girer. Nihan da artık Deniz için savaşmaktadır ve hem Kemal hem de Emir’i tüm yaptıkları için pişman etmeye kararlıdır.
kara-sevda-37-bolum-23
Kemal’in yoldaşı Zehir’in gizemli geçmişi, Emir’in kirli eli Zehra ile yollarının kesişmesiyle açığa çıkıyor.
kara-sevda-37-bolum-44
Emir’in kirli işleri ve Kemal’le olan savaşındaki en önemli silahı Zehra, Zehir’le olan ortak geçmişiyle, bu tehlikeli savaşın bir önemli bir parçası oluyor.
kara-sevda-37-bolum-15
Nihan’ın tek dostu ve dert ortağı teyzesi Leyla’dr. Teselliye onun kucağında bulur. Kemal ise teselliyi başka kişide arar.
kara-sevda-37-bolum-52
Ve tek başına kalan Nihan…
kara-sevda-37-bolum-56

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda 28 Eylül Çarşamba günü (bugün) saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda benim ilgi ile izlediğim dizilerden biri… Bu akşam yine Star Tv başında olacağım.

Keyifli Seyirler.
Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Haber ve görseller Persona Sanat Basın Bülteni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir