Kara Sevda’da Savaş Sertleşiyor!

TV Programları

Ekran AlıntısıKS.18.1

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Nihan ve Emir’in yüzleşmesiyle heyecan doruğa çıkacak. Kemal ve Emir arasındaki savaş da bu bölümde yaşanacakların ardından daha da sertleşecek.

Kara Sevda’nı yeni bölümünde neler olacak?

Kemal’e gönderilen ses kaydıyla birlikte, Emir’le Kemal arasında bugüne kadar yaşamadıkları bir soğuk savaş başlar. Emir’in, Nihan’ın Kemal’le birlikte o geceyi araştırmayı başladığını öğrenmesiyse olaylara bakış açısını değiştirir. İlk hamlesi, Nihan’ı çiftlik evine götürmek olur. Bu yolculuk Kemal’le Nihan’ı hayatında hesap edemedikleri tehlikeli bir kapı açacaktır.

 

cats

Ozan’ın intihar girişimden sonra Zeynep Sezin Ailesi’ne karşı ilk zaferini yaşar.

Ekran AlıntısıKS.18.7

Ancak Vildan yenilgiyi kabul etmeye niyetli değildir. Zeynep Vildan’la savaşına, ağabisinin kendisine uzattığı yardım eliyle karşılık verir.

Ekran AlıntısıKS.18.5

Emir’in her adımını takip eden Kemal, Karen’i kaçırıldığı yerde bulur. Ama Karen’den o geceye dair istediği bilgileri alabilmesi için önünde bir engeli daha vardır. Kemal gerçeğe adım adım yaklaşırken, Emir öfkesini yeni bir oyun kurarak biler.

Ekran AlıntısıKS.18.3

Leyla’nın bütün hayatını geçirdiği baba evi için Vildan’la yarışacağı ihale günü gelir. Nihan ile Leyla yola çıktıkları anda kendilerini bekleyen tuzağın için adım adım çekilir.

Ekran AlıntısıKS.18.2

Nihan ile Kemal uzun süredir devam eden “o gece” araştırmalarında son düzlüğe varır. Gerçeğe bir adım kala kendilerini bekleyen karanlık, iki kara sevdalının kaderini yeniden çizecektir.

Kara Sevda, 18.Bölümü (17 Şubat) Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında olacak!

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Kara Sevda Yeni Bölüm Tanıtımı:

Not: Haber Ay Yapım Persona Sanat Basın Bülteni. Görseller fragmandan alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir