Yılın merakla beklenen dizisi “İÇERDE” başlıyor!

TV Programları

BUGÜN GÜNLERDEN İÇERDE!!!

YILIN MERAKLA BEKLENEN DİZİSİ “İÇERDE” BAŞLIYOR!

Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu’nun rol aldığı İÇERDE bugün (19 Eylül Pazartesi) saat 20:00’da Show TV’de başlıyor.

İçerde’nin yönetmenliğini; Ezel, Son ve Karadayı gibi unutulmaz yapımların yönetmeni olan Uluç Bayraktar üstlenirken dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İçerde’den izleyiciye büyük sürpriz!

icerde-1-3
19 Eylül Pazartesi günü ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayacak İçerde’den seyircilere yayın öncesi büyük sürpriz yapıldı. Yayına 24 saat kala, merakla beklenen ilk bölümün can alıcı sahnelerinden biri internetten dün akşam yayınlandı!
icerde-1-2
Çağatay Ulusoy’un genç ve gözükara polis Sarp karakterini canlandıracağı İçerde’den paylaşılan sahneler, dizinin yüksek temposuna dair ipuçları taşıyor. Diziye hazırlık sürecinde yakın dövüş ve kick boks dersleri alan Çağatay Ulusoy’un performansıyla çok konuşulan sahneler, dizi ekrana gelmeden önce internetten yayınlandı.
icerde-1-6
Dizide Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir gün kala okuldan atılan Sarp, başını belaya sokarak hapse girer. Yayınlanan sahnede; kimseye taviz vermeyen duruşuyla hapishanede kısa sürede dikkat çeken Sarp’ın kendisine gardiyanlar üzerinden kurulan tuzaktan kurtuluşu yayınlandı.

icerde-1-5

 

İşte o müthiş kavga sahneleri:  https://www.youtube.com/watch?v=lI4XlQDR9gA

 

icerde-1-1

Dizinin bu akşam ekrana gelecek ilk bölümünde; Polis Akademisi’nin birincisi Sarp Yılmaz, mezuniyetine bir hafta kala babasının karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Hiç yapmaması gereken bir şey yapar ve hayatı alt üst olur. Akademiden mezun olan Komiser Mert Karadağ ise, Organize Şube’de görevine başlar ve karşısında düşman olarak dönem arkadaşı Sarp Yılmaz’ı bulur.

Yılın dizisi İçerde 19 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de başlıyor…

TANITIM: https://www.youtube.com/watch?v=PuINGf9FJYg

Çağatay Ulusoy’un ‘Sarp‘ karakteri olarak, deli boğa gibi 5 polis ile yaptığı kavga vay… vay… dedirtti.

Kaçırmayın!
Keyifli Seyirler

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Kaynak haber ve görseller; Ay Yapım – Persona Basın Bülteni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir