Kara Sevda 30.Bölüm / Nihan’ın mutlu evlilik oyunu!

TV Programları

 

30-3

Ay Yapım imzalı, Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümüne Kemal ve Nihan’ın ayrılığı damga vuracak. Yeni bölümde Nihan, Kemal’in hayatını korumak için Emir’le olan mutlu evlilik oyununa hız kazandıracak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı dizide bu hafta heyecan doruğa tırmanıyor. Nihan; Emir’in tehdidiyle Kemal’in kalbini paramparça edecek. Nihan ve Emir’i bir arada gören Kemal, Nihan’a inanmasa da yaşadıklarıyla darmadağın olacak.

 

30-5

Bölümde, Nihan’ın Kozcuoğlu Holding’te iş hayatına adım atması Kemal’le tekrar karşı karşıya gelmesine neden olacak.

30-4

Nihan ve Emir’in mutlu evlilik oyunlarına bir kez daha şahit olan Kemal artık savaşacak bir cephe kalmadığına inanmaya başlayacak. Kemal, büyük aşkını geride mi bırakacak?

30-2

EMİR VE ZEYNEP İLİŞKİSİ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Nihan’ı tehdit ederek Kemal’i kalbinden vurmayı başaran Emir, Zeynep’le yaşadığı yasak ilişkiyle köşeye sıkışacak. Emir ve Zeynep’in yakınlığından şüphelenen Nihan, ikilinin ilişkisini hazırladığı oyunla ortaya çıkarmaya çalışacak. Nihan’ı tehditle elinde tutan Emir, Zeynep’le ilgili acımasız kararını verecek. İz peşine düşen Nihan, Emir ve Zeynep’in ilişkisini ortaya çıkarabilecek mi?

23-2

Geçen bölüm sonunda Zeynep’in babasının evinden yemekten dönen Nihan ile Emir, o gece Emir’in kapı önünde Zeynep ile karşılaşırlar.

Ekran AlıntısıK.S.29.1

Zeynep çok şaşkındır. Ağabeyi Kemal de dışarıdan bahçeden onları görür. Kemal de, kardeşi Zeynep ile Emir arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelidir.

Ekran AlıntısıK.S.29.2

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Burcu Görgün ve Özlem Yılmaz’ın senaristliğini üstlendiği Kara Sevda soluk soluğa izlenecek yeni bölümüyle bu akşam (11 Mayıs Çarşamba günü) Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda 30. Bölüm Tanıtımı:

https://www.youtube.com/watch?v=8i7ca4hnmCc

30-1

Şimdi neler olacak? 30.Bölümde bu akşam heyecanlı bölümler bizleri bekliyor Nihan’ın mutlu evlilik oyununu Kemal kabullenecek mi? Hep birlikte göreceğiz!

Keyifli Seyirler.

 

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Not: Haber ve görseller Ay Yapım-Persona Sanat Basın Bülteni’nden alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir