Analar ve Anneler’in Zeliha’sı Sinem Kobal canlandırdığı karakteri anlattı!

TV Programları

8-2

Analar ve Anneler’in Zeliha’sı Sinem Kobal canlandırdığı karakteri anlattı.

SİNEM KOBAL:  “Hikayenin en masumu Zeliha!”

Ay Yapım imzalı, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan Analar ve Anneler dizisinde iki genç anne Kader ve Zeliha’nın çaresizliği her Perşembe izleyenleri ekran başına topluyor. Aynı evlat için mücadele vermek zorunda kalan Zeliha ve Kader’in (Hazar Ergüçlü) yürek burkan hikayesinde izleyiciler her iki anneye de sosyal medya hesapları üzerinden hak verdiklerini belirtiyorlar.

 

8-3

Analar ve Anneler’in Zeliha’sı Sinem Kobal canlandırdığı karakterin durumunu şu şekilde anlatıyor: “Zeliha bu hikayenin en masumu… Çocuğunu dünyaya getirdiği gün yalanlarla kendisinden koparılıp Kader’in kucağına verildi. Zeliha da tüm yaşadığı olumsuzluklar karşısında, hapiste geçirdiği yıllar boyunca tek bir şeyi bekledi; çocuğuna kavuşacağı gün… Şimdi bu ana o kadar yakınken başka bir suçsuz kadın da ben büyüttüm annesi benim diyor. Bir anne için çok zor bir durum, tek kelimeyle çaresizlik.”

8-4

8-1

Analar ve Anneler’in 10 Aralık Perşembe günü Kanal D’e ekrana gelecek yeni bölümünde; Kader ve Zeliha yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelecek. Murat’ı almak isteyen Zeliha’yı ve onu öz oğlu gibi büyüten Kader’i hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşacaklar.

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Not: Haber ve görseller Ay Yapım – Persona Sanat Basın Bülteninden alınmıştır.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=08El0IJYTik

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir