The Protector (Hakan: Muhafız) Dizisinin 2.Sezon Bölümleri geliyor!

12.03.2019 tarihinde TV Programları kategorisine eklenmiş, 971 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezon duyurusunu dizide rol alan; Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk’ün tek tek ekrana gelerek; İtalycanca, İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve Türkçe dillerinde anonslarla yapılar. “Hakan: Muhafız oyuncularının size söylemek istedikleri birşey var” diyerek başlanan videoda başarılı oyuncular eğlenceli geçen çekimde dizinin ikinci sezonunun 26 Nisan tarihinde izleyiciyle buluşacağını duyurdular.

Netflix’in sosyal medya hesaplarından yayınlanan videonun ardından dizinin tutkunları çok sayıda beğeni ve paylaşım yaptılar.

Netflix Türk dizisi; Hakan: Muhafız’ın önemsediğini dünya insanına göstermiş oldu. 26 Nisan 2.Sezon tüm bölümleri yayına verilecek. Hemen arkasından Mayıs ayı içinde 3.Sezon çekimleri başlayacak.

14 Aralık tarihinde ilk sezonu (10 bölüm) yayınlanan Hakan: Muhafız’ın ülkemizde oldukça ilgi gördü. Dünya çapında da ilgi büyüktü. Öyle ki Kapalıçarşı’da bir antikacıda çalışan kendi halinde biriyken İstanbul’u korumak için karanlık güçlere karşı savaşan bir kahramana dönüşen Hakan’ın hikâyesi anlatılıyor. Dünyanın dört bir yanında, 10 milyonu aşkın izleyici tarafından seyredilmiş.

Çağatay Ulusoy’un dizisi en çok nerelerde ilgi gördü? Hakan’ın mistik ve gizemli dünyasının kapısını arayanlar arasında başı Türkler çekiyor dersek, herhalde kimse şaşırmaz. Türkiye’den sonra ise en çok, başta Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde seyredildi. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde seyredilmiştir.  Kanada ve Avustralya da da ilgi büyük. Avrupa da başı Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya çekiyor.

Bütün Dünya İnsanına Keyifli Seyirler.

Başarılar Hakan: Muhafız… Seyirciniz bol olsun.

 

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter : abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 

Yazar Hakkında
Abdurrahman Balcılar

Yazar : Abdurrahman Balcılar

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Son Yorumlar

  • Arşivler

  • Meta