Çağatay Ulusoy’un sinema filmi partneri Leyla Lydia Tuğutlu!

Sinema

catscu+leyla

Çağatay Ulusoy‘un aylardır beklenen 2. sinema filminde oynayacağı bayan partneri belli oldu. Şayet haber doğruysa, Leyla Lydia Tuğutlu isimli bir 2008 Türkiye güzelimiz. Bu haberi dün akşam geç saatlerde Uçankuş Tv’de bir magazin programında canlı yayınında açıkladı. Haberin doğruluk derecesini Ay Yapım’dan alacağız.

Leyla Lydia Tuğutlu hakkında derlediğim bilgilere göre:

Leyla, 1989 Berlin doğumlu, bir Türk baba, Alman annenin kızıdır. kahverengi gözlü, kahverengi saçlı, 1,75 boyunda 82x57x83 vüvüt ölçülerine sahip manken, dizi ve sinema oyuncusudur.

İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırmaktadır.

indir leyla

Oynadığı Diziler:

2008 – 2009 ES-ES İrem Başrol Oyuncusu
2010 – 2011 Kirli Beyaz Melis Yardımcı oyuncu
2012 – 2015 Karadayı Songül Kara Yardımcı Oyuncu

Sinema:

2013 Günce Aslı Başrol Oyuncusu
2014 İçimdeki Ses Ayşıl Başrol Oyuncusu

Ay Yapım’dan Ali Bilgin’in yönetmeni olduğu filmi, bayramdan sonra Ağustos ayı içinde çekilecek.

Çağatay 2.sinema

Çağatay Ulusoy bir bateristi canlandıracak. Medcezir’de Yaman olarak davul değil ama, gitar çalmıştı. Leyla’nın da sesi güzel olduğu söyleniyor. Orkestrada grubun solisti ve Çağatay’ın sevgilisini canlandıracağını tahmin ediyorum.

İyi bir ikili olup, başarılı bir performans sergileyeceklerini ümit eder, başarılar dilerim.

CI0IQzbVEAALzKm

Son edinilen bilgiler göre (2 Temmeuz 2015), yeni sinema filminde Çağatay Ulusoy çılgın bir bateristi canlandırıyor. Filmin adı da bu nedenle “DELİBAL” olmuş. Ben bu ismi çok tuttum. Çılgın bir baterist, bal kadar tatlı bir çocuk, cuk oturmuş. Çekimler de bayramdan sonra 20 Temmuzda başlıyormuş.

Ne diyelim hayırlı olsun.

 

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 

Not: Uçankuş Tv. haberi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir