Medcezir / Mira & Yaman düet şarkısı Medcezir geliyor!

TV Programları

21 Mart ’14

Kategori
TV Programları
Medcezir / Mira & Yaman düet şarkısı Medcezir geliyor!

Star Tv.in süper dizisi Medcezir’de bu akşam 27.Bölümde yine bir Mira – Yaman düet şarkısı var. Levent Yüksel’in Medcezir parçasını birlikte seslendirecekler.

Dünkü twitter’dan verilen ve yayınlanan 27.Bölüm 3. Fragmanda biraz gösterilen, Serenay Sarıkaya kendi sesi ile söyleyeceği şarkıyı, Çağatay Ulusoy görüldüğü gibi gitarı ile eşlik edecek ve sesi ile düet yapacaklar.

Faruk Bey ile Sedef Hanımın beraber ortak açacakları restaurantın açılış gecesinde açılışa renk katacaklar. Mira babasının, Yaman da müstakbel kayınpederinin gönlünü almış olacak.

Ekran Alıntısı 27 reklam yaman

Bu gece merakla beklenen bu sahneler ve Levent Yükselin Medcezir şarkısı hayli ilginç olacak. Dizi adını bu şarkıdan aldı ama, Medcezir dizide ilk defa Medecezir şarkısı söylenmiş olacak. Med Cezir, Levent Yüksel’in 1993 yılında Sezen Aksu’nun prodüktörlüğünde yayınladığı ilk albümdür. “Med Cezir”in düzenlemesini Levent Yüksel ile Uzay Haparı’ya aittir. Çıktığı yıllarda çok beğenilmiş, sükse yapmış bir parçadır.

Ekran Alıntısı 10

Daha önce 10. Bölümde de Ender Hanımın götürdüğü eğlence merkezinde de Yaman ile Mira beraber “Senden daha güzel” parçasını seslendirmişlerdi.

yaman mira

Bu gece Star Tv.de bu güzel parçayı dinlemek ve Mira ile Yaman’ı tekrar sahnede görmek hayli keyifli olacak.

İyi seyirler.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller internetten ve Medcezir twitter sayfasından alınmıştır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir