Medcezir / 56.Bölümde neler olacak?

TV Programları

B7LDK1JCIAA5huc.jpg large

Star Tv’in fenomen dizisi Medcezir’in 56.Bölüm özeti yayınlandı. 56.Bölümde olacakları aşağıdaki özette aktarıyorum.

Sude Hanım Nadir Baktıroğlu’nun kendisini tehdit ettiği için Yaman’dan yardım istemişti. Yaman düşünmeden müstakbel kayın validesinin yardımına koşar. Sude Hanım paraları vermek için ormana gider.

medcezir-56bolum-74

Yaman da ormanda, Sude Hanıma yardım edebilecek mi? Yaman’ın başına ne işler gelecek, hep birlikte göreceğiz.

B7TT0CaCEAA-FZo

 

Yaman, Nadir karşısında çaresiz kalan Sude’ye yardım etmek için hiç düşünmeden tehlikeye doğru adım atar. Şantajın ortaya çıkmasından korkan Sude, Yaman’ın bütün ısrarlarına rağmen, polisten ya da Selim’den yardım almayı kabul etmez. Fakat gece hem Sude için hem Nadir için hiç beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır.Durum bir kısmıyla ortaya çıkmış, Nadir tehlikesinin çok yakında olduğunu Altınkoy’da yaşayan herkes artık öğrenmiştir. Özellikle Sude bir sonraki adımı korkarak beklemektedir. Altınkoy etrafında güvenlik önlemleri alınır. Yaman bu olayla insanların güvenini bir kez daha kazanmıştır. Asım Şekip Kaya’nın masasında Mira’nın yanında yerini alır.Nadir’in, görüntüleri mutlaka ortaya çıkararak sahip olduğu her şeyi yitireceğini düşünen Sude Kenan’ın teklifini ciddi ciddi düşünmeye başlar.Yaman’ın ağabeyiyle konuşmalarına tanık olan Orkun, Yaman’ın etrafında yeni bir giz perdesi yaratır. Mira annesinin sırrını sakladığını bilmeden, Orkun sayesinde Yaman’ın kendisinden yine bir şeyler gizlediğini öğrenir. Ama Yaman artık sırların aralarına girmemesi konusunda tecrübelidir.Asım Şekip Kaya Şirketler grubunun yıl dönümü gecesi büyük sürprizlere gebedir. Selim ve Yaman herkesin bir hedef haline geldiğinden emin, bütün tedbirleri almışken, Nadir herkesi bir kez daha şaşırtmayı başarır.

Nadir, Sude ile Kenan’ın yasak aşk videosunu yayınlattı mı dersiniz? Buradaki Altınkoy sakinleri nereye bakıyor? Herkesin ağzı açık, şaşkın bakışlarına bakılırsa, tahminim Sude’nin sex videosu olsa gerek!
10292551_792
Medcezir 56.Bölümü, 16 Ocak Cuma akşamı 20,30 da Star Tv. ekranlarında.

https://www.youtube.com/watch?v=B8KSBCyfpWM

İyi seyirler.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller Medcezir Twitter sayfasından alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir