Çağatay Ulusoy’dan sevenlerine Bayram hediyesi!

TV Programları

MD40.3

Medcezir dizisinin star oyuncusu Çağatay Ulusoy dün akşam sevenlerine güzel bir Bayram hediyesi verdi.
Medcezir’de Çağatay Ulusoy “Yaman”, Serenay Sarıkaya “Mira” karakterini canlandırıyorlar. Geçtiğimiz yıl çok güzel bir performans sergileyen ikili, birbirlerine aşık iki sevgiliyi oynadılar. Çağatay ve Serenay bu dizi aşkını daha sonra özel hayatlarını taşıdılar. 6-7 aylık bir beraberlikten sonra, Temmuz başlarında bu aşk sona erdi ve ayrıldılar.

Ağustos ayı ortalarında Medcezir’in yeni sezon çekimleri için bir araya gelen Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın birbirlerine küs oldukları söylendi ve yazıldı. Hatta magazin basınında Çağatay Ulusoy’un dizinin senaristi Ece Yörenç’e, senaryodan öpüşme sahnelerinin çıkarılmasını ve Serenay ile öpüşmek istemediğini söylediği basında yer aldı. Basında Medcezir bitiyor gibi felaket tellallığı yapanlar oldu.

Bu sıralarda yazdığım blog yazılarımda, bilhassa 6 Eylül 2014 tarihli (Medcezir dizisi bitiyor mu dedikodular) başlıklı yazımda detaylı anlatmıştım. Bu haberin ya yalan, ya yanlış, ya da doğru ise, Çağatay Ulusoy’un işini ön planda tutan bir profesyonel olduğunu yazdım. Kendi bindiği dalı kesmeyeceğini ısrarla söyledim.
Aralarında sette kırgınlık olduğu gözlenen Çağatay ile Serenay, son üç bölümdür senaryo gereği de olsa birbirleriyle öpüşmek şöyle dursun, el ele bile tutuşmadıklarını gördük.

BzDQWTcCcAAhfud son

Dün akşam Star Tv. ekranlarına gelen Medcezir’in 42.bölümü sonunda Çağatay Ulusoy, Serenay’ı öpmeyi kabul etmiş olmalı ki, Yaman ile Mira ihtiraslı ve ateşli bir öpüşme sahnesi ile bir araya geldiler.

Ekran Alıntısı42.2

Dizide bu öpüşme Mira ile Yaman’ın arasındaki buzların eridiğinin göstergesiydi. Bu sahne sevenlerini çok sevindirdi, sosyal medyada çok ses getirdi. Twitter’de binlerce twit atıldı.

Ekran Alıntısı42.3

Bu son sahne izleyiciye ve Çağatay sevenlerine bir Bayram hediyesi gibi geldi. Ben kendimce Çağatay Ulusoy sevenlerini “Bayram Hediyesi” verdi diye yorumladım. Diğer bir deyişle Ece Yörenç Çağatay Ulusoy ile izleyenlere Bayram hediyesi gönderdi.

Ben de buradan herkesin bayramını en içten duygularla kutlar, mutlu bayram günleri dilerim.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar
Mail : ab.balcilar@hotmail.com
Blog: milliyet.com.tr/cansever
Blog: balcilar-blog.com

Not: Görseller internetten ve dizifilm.com ve tarafımdan diziden sayfasından kopyalanarak alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir