Ulusoy Şaraplarından İçer mi siniz?

Magazin

Geçen sene Çağatay Ulusoy‘un Trakya’da Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte onar dönüm üzüm bağı aldığını duyurmuştum.

Tekirdağ’ın Barbaros kasabası ile Yazır Köyü arasında yer alan bölgede, Barbare Bağları mevcuttur. Meraklıları 2007 yılından bu yana bu yörede şarap evlerinde ‘Şato Tipi‘  üretimle şarap üremektedirler.

İlginç konularda müteşebbis olan Çağatay Ulusoy da, satın aldığı bu bölgede yetiştirdiği bağlardan topladığı üzümlerden uzmanlardan aldığı tavsiyeler doğrultusunda özel şarap üretmeye başlamış.

Geçtiğimiz Haziran ayında Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın verdiği habere göre, çok yakın arkadaş olan Çağatay ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bu bağ arazilerini aldıklarını duyurmuştu.

Son zamanlarda Çağatay Ulusoy, bağına sevgilisi Duygu Sarışın ile sıkça gitmeye başlamış. Toplattığı üzümlerinden elde ettiği şaraplardan 4500-5000 şişe özel şarap elde edecekmiş.

Verilen bilgiye göre, özel üretim olan şarapların bir kısmını yakın çevresine ve kendisine ayıracak olan Ulusoy, üretim fazlasını da satışa sunacakmış.

Bravo Çağatay… Oyunculuğunun yanında her yönü ile takdir ettiğim bir sanatçımız. Balıkçılığının yanında, bu da onun müteşebbis ruhu.

Siz de Ulusoy marka şarap içmeye ne dersiniz!

Afiyet – şeker olsun

Abdurrahman Balcılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir