Ölene Kadar / 12.Bölümde Dağhan ölüyor mu?

TV Programları
3_d

Tims Production’un (Timur Savcı) yapımcısı olduğu Ölene Kadar’ın genel hikaye yazarı Elif Usman, senaristi Sevgi Yılmaz, yönetmenliğini Feride Kaytan yapıyor.

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişenlerin hikayesi…

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan “Ölene Kadar” Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

NEDEN REYTİNG ALAMADI ?

Dizi bu hikaye ile çok güzel başladı. Başrol oyuncuları çok iyi. Engin Akyürek ödüllü, Fahriye Evcen de güzel bir oyuncumuz. Ender karakterini oynayan Sarp Levenoğlu da iyi bir oyuncu. Ancak diğer oyuncuları pek tanımıyorum. Maalesef beklenen reytingleri alamadı. Dizide 11 bölüm geride kaldı. Pek de sebebini anlayamadığım bir şekilde reytingleri düşük. Ben aynı gecede bir çok kaliteli yapımlar ile denk gelmesini sebep olarak görüyorum. İzleyici tercihleri bölündü. Ben beğenerek izliyorum ama, Atv reytingi düşük bir diziyi daha ne kadar yayınına devam eder bilemem. En azından sezon sonuna kadar devamını dilerim.

Geçen hafta dizinin 11.bölümü 21,31’de geç başlaması final yapacak, yayından kaldırıldı diye yorumlandı. Reytingleri de, Total’de 32.sırada (1,85-4,66), AB’de 25.sırada (1,72-4,91) aldı.

Bu akşam 12.bölümü ekranlara geliyor.

“Eğer bir silah bile patlarsa, ortalık kan gölüne döner!”

Dağhan, Tekin’in eline düşer.

1_d

Selvi onu kurtarmak için harekete geçer.

11_d

Aşkı için her şeyini feda etmeye hazırdır.

13_d

Öte yandan Dağhan’ın son derece zekice kurgulanmış planı sayesinde işler lehine gelişiyor gibi görünse de Tekin’in son dakika sürprizi her şeyi alt üst eder.

7_d

Ender, Dağhan’ın peşindedir.

9_d

Hedefinde Dağhan vardır.

5_d

Diğer tarafta, Selvi’nin ağabeyi Yılmaz…

6_d

Ender hedefe odaklanır.

4_d

Silahını ateşler.

2_d

Dağhan yere düşer. Dağhan öldü mü?

3_d

Bu akşamı bekleyip göreceğiz. Dahan ölürse dizi biter! Saat:20.00’de Atv ekranlarında buluşmak üzere…

https://www.youtube.com/watch?v=sZkcLI4aIdk

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir