İçerde / Sarp kumarbaz oluyor! Diziye yeni oyuncu girdi!

TV Programları

cats İÇERDE 20 ŞUBAT

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Show Tv’nin fenomen dizisi İçerde’nin 22.Bölümü 20 Şubat Pazartesi akşamı Saat:20.00’de ekranlarınızda olacak!

Sarp, illegal kumarhane işleten Handan ile tanışıyor. Öyle Geçer Zaman Ki ve Ruhumun Aynası dizilerinden tanıdığımız Tuba Ünsal diziye 22.bölümden itibaren konuk oyuncu olarak katılıyor.

İki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan dizide; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler rol alıyor.

Sarp’ın hapse girmesinin ardından Yaşar’ın polisten aldığı paraların bulunması, Sarp’ın hemen aklanması Celal’in kafasında bazı şüpheler oluşturmuştur.

f3059377224ec174e3774b859640b48d_840

Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp’ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur.

b7e8419fb5529e933f9269550ff7eb48_840

Celal, Mert’e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert’in bilmediği ise Celal’in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır.

Ekran AlıntısıİÇ.22FR5

Eylem adım adım Mert’in izini sürmektedir. Bulduğu her yeni ipucu Mert’ten daha fazla şüphelenmesine sebep olur. Eylem Mert’e; “Senin kebapçı Celal’le ne işin var?” Diye sorması gayet manidardır.

67720d33f64bfea358f5529bde5dbdce_840

 

TUBA ÜNSAL DA ‘İÇERDE’!

Ekran AlıntısıİÇ.22FR3

Ay Yapım imzalı, ekranların fenomen dizisi ‘İçerde’nin yeni bölümüne Tuba Ünsal konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Dizinin Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak Ünsal, karanlık dünyada sözü geçen kumarhane işletmecisi Handan karakteriyle ekrana gelecek.

9cdc187d42bbaee48eb6c29e32362daf_840

Ünsal, şimdiye kadar canlandırdığı rollerin aksine farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. Handan isimli gizemli karakterin yolu yeni bölümde Celal Baba ve Sarp’la kesişecek.

içerde tuba unsal (4)

İçerde’nin merakla beklenen yeni bölümü 20 Şubat Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek!

FRAGMAN LİNKİ:

 

Çağatay Ulusoy dış çekimlerde hava şartlarından şikayetçi:

Vaktinin çoğunu dizi setinde geçiren Ulusoy, boş gününde alışveriş ediyor, berberi Şükrü Dudu’nun mekanına uğruyor, saç ve sakalını düzelttiriyor. Kendine bakmayı ihmal etmiyor.

cagatay-ulusoy--606x330

Kuaförü Şükrü Dudu’nun mekanından çıkarken kendisini bekleyen muhabirlerle dizisi hakkında konuşan başarılı oyuncumuz; “Ekip olarak başarılı bir işe imza attığımız için çok mutluyuz. Sorarsanız, evet çok yoruluyoruz, dış çekimlerde özellikle hava şartlarından dolayı ciddi zorluklar yaşıyoruz. Ama aldığımız tepkiler, yorumlar ve bize gösterilen sevgi, ekip olarak hepimizi mutlu ediyor” diye konuşmuştur.

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir