Kara Sevda / Kemal ve Asu evleniyor mu?

TV Programları

 

kara-sevda-5

Kara Sevda’nın merakla beklenen yeni bölümünde Kemal’in Asu ile evleneceğini söylemesi hem Nihan’ı hem de ekran başındaki izleyenleri şoke edecek…

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un rol aldığı Kara Sevda’nın heyecan dolu yeni bölümünde, Emir’in, Nihan’ı kullanarak kurduğu tehlikeli oyun, Kemal’in, Asu’yla evleneceğini söylemesiyle bozulacak.

Bölümde, aldığı haberle yıkılan Nihan,bu haberin peşine düşecek. Acaba Kemal, Asu ile gerçekten evlenecek mi?

Nihan, Emir ve Zeynep’e baskın düzenliyor…

kara-sevda-47-bolum-25

Dizinin yeni bölümünde Nihan; Emir’in Zeynep’le buluşmasına beklenmeyen bir baskın yapacak. Emir’in köşeye sıkışacağı bölümde, Nihan ve Zeynep’in hesaplaşması unutulmaz anlara sahne olacak. Acaba Nihan, Emir ve Zeynep arasındaki ilişkinin boyutunu öğrenebilecek mi?

kara-sevda-47-bolum-19

Kemal, Asu ve Emir’in kardeş olduğunu öğreniyor mu?

kara-sevda-47-bolum-30

Kemal’i yok etmek için, Emir’le işbirliği yapan Asu ilk kez Kemal’in şüphesini çekecek. Nefes kesen bölümde; şüphelerinin peşine düşecek olan Kemal, Asu ve Emir’in herkesten sakladığı büyük sırra adım adım yaklaşacak. Acaba Kemal, Asu ve Emir’in öz kardeş olduklarını çözecek mi?

kara-sevda-47-bolum-28

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği, merakla beklenen tüm soruların yanıt bulacağı Kara Sevda’nın yeni bölümü 7 Aralık Çarşamba günü (Bu akşam) saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=zPepC8cgmYg

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Haber ve görseller Persona Sanat Basın Bülteni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir