Cesur ve Güzel / Büyük aşk başlıyor mu?

TV Programları

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı “Cesur ve Güzel” ikinci bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.

Ay Yapım imzalı, ilk bölümüyle ekran başındaki izleyenleri etkisi altına alan dizinin yeni bölümünde Cesur ve Sühan aynı çatı altında yaşamaya başlayacaklar.

 Geçmişinin sırlarının sürüklediği Korludağ’a Tahsin Korludağ’dan intikam almak için dönen Cesur ise hayatını kurtardığı Tahsin’in onu baş tacı etmesiyle istediklerine kavuşmaya sırayla başlayacak.

 

KİMSİN SEN CESUR!

2-2

Hayatını kurtaran Cesur ‘dan oldukça etkilenen Sühan yeni bölümde Cesur’u daha yakından tanımak isteyecek. Sühan, Cesur’un neden Korludağ’a geldiğini ve bu gizemli adamın kim olduğunu öğrenmek için onu gizli bir takibe alacak.

2-3
Sühan, Cesur’un gizem perdesini kaldırabilmeyi başarabilecek mi?, Cesur, Tahsin Korludağ’ın göz bebeği Sühan’ı kendisine aşık etmeyi başarabilecek mi?

 

CESUR’UN SIR PERDESİ ARALANIYOR!

Yeni bölümde Cesur’un Korludağ çiftliğinde yaşayacakları, geçmişin sır perdesini de aralayacak. Bölümde ekrana gelecek flashback sahneleri Cesur’un ailesi ve çocukluk yıllarına ışık tutacak.

 

TİLBE SARAN KADRODA!

tilbe-saran
Dizinin ikinci bölümünde Cesur ‘un annesi Fügen’i usta oyuncu Tilbe Saran canlandıracak. Geçen hafta ilk bölümü ile izleyiciden çok olumlu tepkiler aldı. Dizinin çekildiği doğal mekanlar da çok güzel, görülmeye değer.

2.BÖLÜM FRAGMAN: https://www.youtube.com/watch?v=UDHW342Eaoc

Ece Yörenç’in senaryosunu, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel ikinci bölümüyle 17 Kasım Perşembe günü (bu akşam) saat 20:00’da 2.Bölümü Star TV’de ekrana gelecek.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not:Haber ve görseller Persona Sanat Basın Bülteni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir