Kara Sevda / Nihan İntihar mı edecek?

TV Programları
Kara Sevda 25.Bölüm 52

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un rol aldığı Kara Sevda’nın yeni bölümüne, Kemal’e kavuşmanın kıyısından dönen Nihan’ın çaresizliği damga vuracak. Emir’e karşı büyük bir savaş veren Kemal ve Nihan, kavuşmak için şafak sayarken yeni bir çıkmazla karşılaşacaklar.

Kemal ve Nihan, Emir’le olan savaşlarında, Emir’in eline geçen yeni kayıtla tekrar başladıkları noktaya dönerken; Kemal ve Nihan arasındaki tüm umutları söndürdüğüne inanan Emir, artık Nihan’ı daha ağır koşullarda mahkum etmeye karar verecek. Yaşananların ardından, Kemal ve Emir’in en sert koşullarda karşı karşıya geleceğini anlayan Nihan, Kemal’i ve kendini kurtarmak için, çok tehlikeli bir karar alacak.

Emir’in kardeşi ve şantajcısı Asu, Kozcuoğlu ailesine olan düşmanlığı ve Kemal’e olan aşkının arasında kalacak.

 

Kara Sevda 25.Bölüm 33
Kara Sevda 25.Bölüm 47

Asu’nun attığı adımlar, Kemal ve Nihan’ın ilişkisini de bambaşka bir boyuta taşıyarak Nihan’ı Emir’in çıkışı olmayan kollarına itecek.

Kara Sevda 25.Bölüm 18
Kara Sevda 25.Bölüm 24
Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda , heyecan ve duygu yüklü yeni bölümüyle 6 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Star TV’de ekrana gelecek.
Kara Sevda 25.Bölüm 30

Star Tv’nin heyecanlı dizisi Kara Sevda’nın bu akşamki bölümüne, Kemal’e kavuşmanın kıyısından dönen Nihan, gerçekten intihar mı edecek! Nihan’ın Çaresizliği bu akşama damga vuracak.

İyi Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

 Kara Sevda 25. Bölüm Tanıtımı: https://www.youtube.com/watch?v=TGilNu8BtB4
Not: Haber ve görseller Ay Yapım – Persona Sanat Basın Bülteninden alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir