Güllerin Savaşı’nın Dr.Ömer’i Barış Kılıç yeni bir diziye başlıyor!

TV Programları

oyunbozan

Show Tv yeni dizileri ısrarla ekranlarına getiriyor, izleyicisinin beğenisine sunuyor. Son aylarda yayınlanan dizilerin akıbeti her nedense pek yüz güldürmüyor. Pazar akşamları ekranlara gelen, 11 Bölümdür devam eden “Acı Aşk” beklenen reytingleri alamadığı için 13.Bölümde erken final yapıyor. Seçkin Özdemir gibi yakışıklı ve yetenekli bir oyuncunun dizisi olmasına rağmen. Show Tv biten dizilerin yerine yenisini devreye sokuyor. Ya tutarsa…

Şimdi de daha önce Kanal D’de izlediğimiz “Güllerin Savaşı” dizisinin yetenekli oyuncusu Barış Kılıç’ın “Oyunbozan” adlı bir dizi ile ekranlara geliyor.

Barış Kılıç, Malatya Arguvan ilçesi, 1978 doğumlu olup, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Dil öğrenmek için Amerika’ya gitmiş, sonra da dönüşünde Yeditepe Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Oyunculuğa tesadüfen 1999 yılında bir reklam filmiyle başlamıştır. 2004 yılında Kadir İnanır’ın Bütün Çocuklarım dizisinde yer alarak başlamıştır. 2011 yılında Show Tv’de yayınlanan “Adını Feriha Koydum” dizisinde Kapatan Levent karakterini başarıyla canlandırmıştır. Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy ile oynamıştır.

images afk

2012 yılında Merhaba Hayat dizisinde Burak karakterini canlandırmıştır. Vahide Perçin ve Keremcem ile birlikte oynamıştır.

Barış Kılıç asıl çıkışını 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Güllerin Savaşı” dizisinde başrol oynayarak yaptı. Dizi de başarılı oyuncuya Canan Ergüder ve Damla Sönmez eşlik etmiştir.

güllern-savaşi-19.-bölüm-4

Şimdi de, Show TV’nin intikam, aşk ve gerilim dolu iddialı dizisi “Oyunbozan” ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

cats barış - tuana

Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük ve Ümit Saat’in yazdığı”Oyunbozan” dizisi çekimlere başladı. Show TV’de yayınlanacak Oyunbozan dizisini güçlü oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gulçin Santircıoğlu, Kenan Bal’ın başrolleri paylaştığı dizide Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay yer alıyor!

Oyunbozan’ın konusu kısaca şöyle veriliyor:

Bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece… Oyunbozan, Emre ve Ece’nin imkansız görünen hikayesini anlatır.

Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek… Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.

Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları, santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan Yamaner ailesi bu defa Emre’nin kusurusuz görünen planı ile karşılaşacaklar.

Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak.

Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek. Ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.

Aşkı da nefreti de tadacak olan Ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır!

Dizinin kesin yayın tarihi verilmemiş, ancak çok yakında ekranlarımızda olacağı söyleniyor.

Reytingi bol, uzun soluklu olması dileklerimle…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Not: Haber ve dizi hakkında bilgi Show Tv resmi internet sayfasından alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir