Kara Sevda / Esas Savaşa Hazır Mısınız?

TV Programları

kara-sevda-17.-yeni--bolum-canli-izle

Ay Yapım’ın Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisi Çarşamba gecelerinin en çok seyredilen dizilerinden birisi oldu. Başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un oynadığı dizinin reytingleri de oldukça keyif verici. TRT1’in Diriliş Ertuğrul’un ardından Total’de 8,39 reyting puanı ile 2.sırada yer almış. AB’de de 6,16 reyting ile 3.sırada yer aldığını gördük.

Esas Savaşa Hazır Mısın?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın dün gece yayınlanan bölümünde heyecan ve duygu yüklü sahneler ekrana geldi. Gerçeğin peşinden birlikte giden Nihan ve Kemal, Zeynep’in beklenmedik hareketiyle karşı karşıya geldi. Onlara tüm gerçekleri anlatabilecek tek kişi olan Karen’ın ,Emir’in eline geçmesiyle umutsuzluğa düşen Nihan ve Kemal’e şantajcıdan gelen beklenmedik mesaj, savaşta yeni bir sayfa açtı.

maxresdefault

Zeynep ve Ozan’ın evliliği herkes için bomba etkisi yarattı. Ailelerin derinden etkilendiği bu evlilik, Emir için de kötü bir sürpriz oldu. Bu sürpriz evlilik Kemal ile Emir’i tekrar karşı karşıya getirir.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 85

Bir yandan kardeşlerinin evliliklerini onaylamayan Kemal Ve Nihan, diğer yandan kardeşlerinin gösterdiği cesareti gösterememenin pişmanlığıyla gözyaşı döktüler. Kardeşlerinin beklenmedik evliliklerinde, herkese ve her şeye rağmen aşkın peşinden gitme cesaretini gören Kemal ve Nihan için, artık kendileri için daha fazla mücadele edecekleri bambaşka bir dönem kapıda.

Şantajcının Karanlık Desteği:

O karanlık gecenin sırlarını anlatabilecek tek kişi olan Karen’ı ele geçiren Emir, Nihan ve Kemal’in gerçeğin peşinden birlikte gittiklerini öğrendi. En karanlık noktada, Emir’i tehdit eden şantajcıdan gelen mesajla, Nihan ve Kemal yeni bir yola girdi. Emir’in tüm pis işlerini temizleyen ve hakkında ailesinden bile çok gerçeği bilen Tufan’ın, aynı zamanda Emir’e yıllardır yapılan gizemli şantajın bir parçası olduğunun ortaya çıkmasıyla, kartlar bir kez daha dağıtıldı. Asıl savaş şimdi başladı.

ks17-10-400x260

Kemal Nihan’a parmağındaki yüzüğü çıkarması için ısrar eder, bu savaşı beraber girmelerini ister. Diğer taraftan Zeynep bir not bırakır evi terk eder. Bu durumu öğrenen, notu okuyan Ozan bir şişe ilacı içer, intihara teşebbüs eder.

kara-sevda-16-bolumde

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün yazdığı Kara Sevda çarşamba akşamları 20:00’de Star TV’de.

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilarblog.com

Kara Sevda 17. Bölüm Final Sahnesi:

https://www.youtube.com/watch?v=qzYKcC0uIWU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir