Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy ilişkisi bitti mi?

Magazin

Ekran AlıntısıMD66.2

Medcezir’in güzel yıldızı Serenay Sarıkaya ve Şeref Meslesi’nin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin bir jean firmasının yeni reklam yüzü oldular.

Reklam filminin basın toplantısında Sarıkaya, “Kerem çalışması harika, mükemmel bir erkek, beyefendi ve kibar” diyerek Bürsin’i övmüş, Bürsin de “Serenay’ın harika bir enerjisi var” diyerek altta kalmamıştı. Bu sözler ise Sarıkaya’nın sevgilisi Çağatay Ulusoy’u çileden çıkardı. ‘Medcezir’ dizisinde baş rolü sevgilisi Sarıkaya’yla paylaşan Ulusoy’un yaptığı kıskançlıklar ilişkinin bir kez daha sonunu getirdi.

Ulusoy’un yaptıklarından bunalan Sarıkaya ilişkisini bitirme kararı aldı. Ayrıca reklam filminin çekim günü, Çağatay Ulusoy’un sevgilisi Sarıkaya’yı stüdyoya kendisi götürdüğü ve çekimler bitene kadar da kapıda beklediği öğrenildi.

kerem-bursin-ve-serenay-sarikayali-mavi-reklam
Bürsin’in patronu
Sarıkaya ve Bürsin’nin rol aldıkları reklam kampanyasının basın toplantısında ise ikilinin yan yana fotoğraf vermemesi dikkat çekmişti. İkilinin yan yana gelmeme sebebinin ‘Medcezir’in yapım şirketi Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çağatay olduğu öğrenildi.

Dileyelim, bu dizideki gibi ayrılıklar Medcezir’in sonunu getirmesin. Zira oldukça iyi giden bir yapım.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

 

Not: Kaynak, Milliyet Cadde’den Melis Güvenç’in haberi.

 

1 thought on “Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy ilişkisi bitti mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir