İçerde ve Melek, Sarp ve Mert’in Kardeş olduğunu öğrendi!

TV Programları

İçerde (3)

BÜYÜK SIRRI ÖĞRENEN MELEK, SARP VE MERT’E GERÇEĞİ SÖYLEYECEK Mİ?

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin dün akşam yayınlanan bölümünde nefesler tutuldu ve birkaç gündür sosyal medyaya da damgasını vuran #enbüyüksır açığa çıktı. Melek, Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu öğrendi.

Pazartesi akşamlarının zirvedeki dizisi ‘İçerde’nin dün akşam ekrana gelen bölümü AB’de 9,15 izlenme oranı (rating), 20,05 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 8,91 izlenme oranı (rating), 18,21 izlenme payı (share) ile nefes nefese izlendi. #enbüyüksır etiketi ile ise 23.087 tweet atılırken, Twitter’ın Türkiye gündeminde 14 saat 15 dakika, Dünyada ise 4 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.

C9HgfmgXoAATwyr

Bölümün başladığı andan itibaren izleyiciler ekrana kilitlendi ve “Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu kim öğrenecek?” sorusunun cevabını merakla bekledi. Heyecanın doruk noktasına ulaştığı final sahnesinde öldüğünü sandığı Coşkun’la karşı karşıya geldi.

İçerde (6)

Melek Coşkun’u silah zoru ile köşeye sıkıştırdı. Zor da olsa onu konuşurdu.

İçerde (1)

Melek iki el yere ateş ederek Coşkun’u konuşturdu. Melek, Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu öğrendi. Melek, bu sarsıcı gerçekle hayatının şokunu yaşadı.

Dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümünde, ‘Melek, bu gerçeği iki kardeşle paylaşacak mı?’ sorusunun cevabı merakla beklenecek!

Final sahnesine damgasını vuran #enbüyüksırrın açığa çıktığı an:

CELAL, SAVAŞTA BÜYÜK YARA ALDI!

İçerde (5)

Handan’ın ölümüyle birlikte Celal, Sarp ve Mert’e açık savaş ilân eden Kudret, Mert’i kaçırarak Celal’i tuzağa düşürdü. Kudret’in elinden kurtulmayı başaran Mert’in, yerde yatan Celal’i görmesiyle Kudret’i vurması, akıllara Kudret’in Mert’e nasıl karşılık vereceği ve hastanede yaşam savaşı veren Celal’in akıbeti gelecek bölümde ekranlara gelecek.

İşte, Kudret’in Celal’i vurduğu o an:

SARP, GÖZÜNÜ KARARTACAK!

Yeni bölümden ekrana gelen sahnede Sarp, polis kimliğini tehlikeye atacak. Celal’in evine gidip Melek’le konuşmaya kararlı olan Sarp, Melek’i ve kardeşi Umut’u (Mert), Celal’in elinden almak için gözünü karartacak.

‘İçerde’nin yeni bölümü 17 Nisan Pazartesi saat 20:00’de Show TV’de ekranlara gelecek.

İşte, ‘İçerde’nin 30’uncu bölümünden ilk sahne:

Şimdi ne olacak?

Sarp Coşkun ile bulup konuşamadı. Coşkun ile karşılaşan Melek büyük sırrı öğrendi. Sarp’ın kardeşi Umut’un Mert olduğunu, bizzat Coşkun’un ağzından öğrendi. Ben ilk Sarp öğrenecek demiştim ama tam tersi oldu. Bütün izleyici ters köşe olduk.  Finalde bu gerçeği öğrenen Melek, çok şaşırdı.

Ekran Alıntısı29.son

Şimdi Melek ne yapacak, bu büyük sırrı saklayabilecek mi? Sarp’ın babası Celal’in başucunda, “Senden nefret ediyorum” dediğini duydu.

İçerde (2)

Coşkun Melek’e babasının eski bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökmüş olabilir! Sarp’ı haklı bulup Mert’in kardeşi olduğunu ona söyleyecek mi? Sarp müdürü ile konuştu, Melek’in evine onunla konuşmaya gideceğini söyledi. Yusuf müdür onu durdurabilecek mi?

Kudret vakit kaybetmeyecek, Sarp’ı yada Mert’i vuracak mı? Şimdi izleyicinin merakla beklediği konu; Melek, kardeş olduklarını Sarp’a mı? Yoksa Mert’e mi? söyleyecek.

1767898_2_1491721085gH4bU

Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) iki kardeşin hikayesinde yavaş yavaş sona geliniyor. Haftaya 17 Nisan Pazartesi akşamı 30.bölümde çok heyecanlı bir bölüm  bizleri bekliyor.

Keyifli Seyirler.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

Not. Kaynek Haber ve görseller Persona Basın Bülteni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir