Kıvanç Tatlıtuğ – Çağatay Ulusoy; Kankalar BJK – GS Derbisinde buluştu!

Magazin

ctqrlffwgaarsqc

Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ iyice kanka oldular. Önceki akşam bildiğiniz gibi Beşiktaş – Galatasaray derbi maçı vardı. Her ikisi de Galatasaray’lı olan Çağatay ile Kıvanç bu dev maçı Ulusoy’un evinde Tv’den seyretmişler.

Çağatay Ulusoy’un önceki yıl GS’nin kombine bileti vardı. Bu yıl bilemiyorum. Zaten maç Beşiktaş’ın stadındaydı. Maçtan sonra da Ulusoy’un lüks jipi ile Emirgan’da bir gece kulübüne gitmişler ve geç saatlere kadar eğlenmişler. Çağatay Ulusoy dostluklarında samimiyet ve güveni aradığını biliyoruz. Kıvanç ile anlaşmaların sebebi de bu… Ay Yapım’ın bu iki jönü Amerika Los Angeles’te, Marmaris tekne gezisinde ve geçtiğimiz haftalarda da birlikte akşam yemeğinde beraber olmuşlardı.

Çağatay Ulusoy Show Tv’de yeni başlayan İçerde dizinden aldığı olumlu tepkiler nedeniyle son derece keyifli olduğunu biliyoruz. Çağatay Ulusoy’un  bu sıralarda yeni bir sevgilisi yok. Kendisini işine adadı. Yeni dizisine odaklandı. Kıvanç Tatlıtuğ da, Ekim ayında Tuba Büyüküstün ile başlayacak yeni dizisine hazırlanıyor, yeni evli ama, arada bir bekar takılmaya ihtiyacı var. Allah muhabbetlerini bozmasın, aralarına kara kedi girmesin!

Çağatay ile Kıvanç artık tam bir kanka… Kankaların da Derbi maç keyfi böyle başladı ve gece kulübünde devam etti.

Her şeyiniz gönlünüzce olsun kankalar…

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Blog: balcilar-blog.com

Not: Kaynak Uçankuş Tv’nin haberi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir